Féltucat iváncsai gól Pusztavámon

Gólzáporral folytatódott az m4sport.hu megyei focis közvetítéssorozata. A Fejér megyei első osztály élén álló Iváncsa 6-0-ra verte idegenben a Pusztavám gárdáját, átlépve a bajnokság során szerzett százgólos határt.

A fehér mezben játszó iváncsaiak hamar érvényesítették erőfölényüket a tavalyi megye II-es bajnok Pusztavám vendégeként. A harmadik percben büntetőből Berényi Balázs szerzett vezetést, amit negyedórával később Bartha Tibor látványos lövéssel növelt kettőre.

A látogatók fölénye nem csökkent, de újabb gólt csak a szünet után értek el, igaz ehhez Balogh Lászlónak mindössze fél percre volt szüksége. A 49. percben már 4-0 volt az állás, Berényi talált be ismét, ami egyben a listavezető századik gólja volt az idény során. A pusztavámi kapus, Hadnagy Péter bravúrjainak köszönhetően a hajráig nem nőtt tovább a különbség, ám ekkor Bartha is duplázni tudott, majd Márki Dénes állította be a végeredményt.

Ide kattintva a teljes mérkőzés megtekinthető.