Párosban is a nyolc között Babos Tímea

mti
Babos Tímea - oldalán Jaroszlava Svedovával - negyeddöntőbe jutott a cincinnati keménypályás tenisztorna női párosversenyében.

A harmadik kiemelt magyar, kazah duó a viadal honlapjának beszámolója szerint az Anabel Medina Garrigues, Arantxa Parra Santonja spanyol párost győzte le két szettben az 51 percig tartó találkozón.

Egyéniben a selejtezőből indult magyar játékos korábban búcsúztatta a nyolcadik helyen kiemelt szlovák Dominika Cibulkovát. Ellenfele a negyeddöntőben a negyedikként rangsorolt spanyol Garbine Muguruza Blanco lesz.

A férfiak versenyében az elsőként rangsorolt, a tornán 2008-ban és 2011-ben győztes brit Andy Murray könnyedén jutott tovább a dél-afrikai Kevin Anderson ellen.

Nők (2,8 millió dollár összdíjazás):

páros:
Babos, Svedova (magyar, kazah, 3.)-Medina Garrigues, Parra Santonja (spanyol) 6:2, 6:0