×

Ötödik a férfi vízilabda-válogatott

MTI
Az ötödik helyen végzett a magyar férfi vízilabda-válogatott a riói olimpián, miután 12-10-re legyőzte Görögország csapatát.

Férfi vízilabdatorna, az 5. helyért:
Magyarország-Görögország 12-10 (2-1, 4-4, 3-3, 3-2)
Olimpiai Uszoda, 6000 néző, v.: Koganov (azeri), Peila (amerikai)
gólszerzők: Kis, Zalánki 3-3, Varga Dé., Vámos 2-2, Hosnyánszky, Hárai 1-1, illetve Vlahopulosz, Gunasz, Milonakisz, Afrudakisz 2-2, Fontulisz, Murikisz
emberelőny/gól: 9/1, illetve 13/6

Magyarország:
Nagy – Vámos, Erdélyi, Szivós, Varga Dé., Varga Dá., Kis – cserék: Zalánki, Manhercz, Hosnyánszky, Decker Á., Hárai

Görögország:
Flegkasz – Milonakisz, Fontulisz, Afrudakisz, Delakasz, Murikisz, Vlahopulosz – cserék: Dervizisz, Geniduniasz, Pontikeasz, Kolomvosz, Gunasz

A két csapat a csoportkörben 8-8-as döntetlent játszott egymással, míg a januári belgrádi Európa-bajnokságon a bronzmérkőzésen 13-10-es magyar győzelem született.

Az Olimpiai Uszodában elsősorban védekezésben remekelt az elején a magyar csapat, az első két görög emberelőnyt egyformán hatástalanítva. A gólok sorát Varga Dénes nyitotta meg, a másik oldalon viszont a harmadik görög fór már az egyenlítést eredményezte. A következő támadásban az olimpiai bajnok Hosnyánszky Norbert tartott rövid bemutatót elképesztő lövőtudásából, távolról, komolyabb erőkifejtés nélkül lőtt a hálóba.

A második negyed rögtön magyar góllal indult: a Pekingben szintén olimpiai aranyérmes Kis Gábor centerben könnyedén rázta le magáról emberét és lőtt a hálóba. Nem sokkal később hasonló helyzetben találta magát, s ezúttal gyönyörű csavarással továbbított a kapuba. A görögök kettős emberelőnyből csökkentették hátrányukat, de Varga Dénes akcióból mérnöki pontossággal pókhálózta ki a bal felső sarkot, visszaállítva ezzel a háromgólos különbséget (5-2). Szép megoldásból nem volt hiány, Angelosz Vlahopulosz ejtése hatalmas tapsot kapott a közönségtől. A görögök emberelőnyből közelítették meg a magyarokat, de Kis újabb szép megmozdulása által gyorsan jött a válasz. Egy perccel a negyed vége előtt Hrisztosz Afrudakisz lőtte ki a bal alsó sarkot hosszas lóbálást követően.

A harmadik nyolc perc elején Vámos Márton előbb távolról bombázott a hálóba, majd emberelőny végén – amikor a görög már visszatért – elhajlásból lőtte ki a rövid sarkot. A rivális újra csak emberelőnyből volt képes gólt szerezni, a magyaroknak azonban nem ment a fórok értékesítése. A görögök újabb jó előnymegjátszás végén jöttek fel, de Zalánki Gergő rendkívül váratlanul kilőtte a bal alsó sarkot (9-7). A görögök továbbra is sorra kapták az előnyöket, és éltek is a lehetőséggel (9-8).

Jól indult a riói olimpia magyar szempontból utolsó nyolc pólós perce: Zalánki fejezett be egy emberelőnyt – igaz, a kiállítás éppen lejárt -, a görögök azonban hasonló körülmények között jöttek fel újra. A rivális egy megúszásból egyenlíthetett volna, de Afrudakisz ziccerben csúnyán fölé ejtett. A nyolcadik magyar emberelőny előtt Benedek Tibor időt kért, a fór kimaradt ugyan, de Zalánki akcióból bődületesen nagy gólt lőtt (11-9). Két perccel a vége előtt Afrudakisz újabb emberelőnyös szituációt váltott gólra, a túloldalon azonban ezúttal Hárai Balázs, ha nagy szerencsével is, de szintén értékesítette az előnyt, eldöntve ezzel az összecsapást.

Varga Dénes csapatkapitány kiemelte, hogy a Montenegró ellen elveszített mérkőzést követően szántak időt az értékelésre, és a csapat együtt volt annyira, hogy fel tudjon állni.

Zalánki Gergő, a csapat egyik olimpiai újonca elmondta, hogy a veretlenség megőrzését tűzték ki célul, és ez sikerült.

Nem titkolta, hogy csalódott a csapat, de “emelt fővel térhet haza, mert odaállt és megszerezte az 5. helyet” – köszönte meg tanítványainak az olimpiai vízilabdatornán nyújtott teljesítményt Benedek Tibor szövetségi kapitány.

Benedek Tibor kiemelte még a csapat játékstílusának erősségeit, valamint a keret két legfiatalabb játékosa, Manhercz Krisztián és Zalánki Gergő játékát.

“Azért azt gondolom, látszott, hogy a játékunk jó. Az Európa-bajnokság és az olimpiai kvalifikációs torna ezt nagyon megerősítette. Ilyen jó emberelőnyös kihasználásunk sose volt, és az emberhátrányos védekezés is rendben volt. Szerintem aki egy picit is ért ehhez a sportághoz, azt látja, hogy mi vízilabdáztunk. Rengeteg gólt lőttünk, ez igazi magyaros vízilabda volt” – mondta a szövetségi kapitány, aki szerint talán fejben nem voltak elég erősek ahhoz, hogy kiküszöböljék azokat az apró hibákat, amelyek miatt végül nem szólhatott bele az éremcsatározásokba a gárda.
“Nagyon fontos volt, hogy legyenek friss emberek a csapatban, akik új lendületet hoznak, és voltak is olyan mérkőzések, amikor ezt be is tudták mutatni. Nagyon örülök ennek, hiszen ez egy jövőkép a magyar vízilabdának, bizonyíték arra, hogy érdemes fiatalként dolgozni, be lehet kerülni a válogatottba.”

a 3. helyért:
Olaszország-Montenegró 12-10 (2-1, 3-3, 4-3, 3-3)

a 7. helyért:
Spanyolország-Brazília 9-8 (3-1, 1-2, 2-1, 3-4)

Később:
döntő:
Horvátország-Szerbia 22.50

Array
(
    [replacement] => 
    [shortcode] => 
    [title] => Képekben a magyar-görög helyosztó
    [image] => //m4sport.hu/wp-content/uploads/sites/10/2016/08/D__YT20160820043-1024x575.jpg
    [alignment] => aligncenter
)

Kapcsolódó cikkek

Olimpiai menetrend

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08

  • Augusztus

    09

  • Augusztus

    10

  • Augusztus

    11

  • Augusztus

    12

  • Augusztus

    13

  • Augusztus

    14

  • Augusztus

    15

  • Augusztus

    16

  • Augusztus

    17

  • Augusztus

    18

  • Augusztus

    19

  • Augusztus

    20

  • Augusztus

    21

Asztalitenisz

44 esemény

01:30

Női egyes

02:15

Női egyes

14:00

Női egyes

14:00

Női egyes

Online stream #04

02:15

Női egyes

02:15

Női egyes

14:00

Női egyes

01:30

Női egyes

14:00

Női egyes

01:30

Női egyes

Online stream #04

01:30

Női egyes

18:30

Női egyes

02:15

Női egyes

Online stream #04

18:30

Női egyes

18:30

Női egyes

18:30

Női egyes

23:00

Női egyes

Online stream #01

23:00

Női egyes

Online stream #01

23:00

Női egyes

Online stream #01

23:00

Női egyes

Online stream #01

00:45

Férfi egyes

00:00

Férfi egyes

00:00

Férfi egyes

00:45

Férfi egyes

00:00

Férfi egyes

Online stream #04

00:45

Férfi egyes

Online stream #04

00:45

Férfi egyes

00:00

Férfi egyes

15:00

Férfi egyes

15:00

Férfi egyes

Online stream #04

19:30

Férfi egyes

19:30

Férfi egyes

19:30

Férfi egyes

19:30

Férfi egyes

15:00

Férfi egyes

15:00

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

20:30

Férfi egyes

20:30

Férfi egyes

20:30

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

20:30

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

Cselgáncs

102 esemény

15:00

Férfi -66 kg

15:00

Férfi -66 kg

15:10

Férfi -66 kg

15:15

Férfi -66 kg

15:20

Férfi -66 kg

15:25

Férfi -66 kg

15:30

Férfi -66 kg

15:35

Férfi -66 kg

15:40

Férfi -66 kg

15:45

Férfi -66 kg

15:50

Férfi -66 kg

15:55

Férfi -66 kg

16:00

Férfi -66 kg

16:05

Férfi -66 kg

16:10

Férfi -66 kg

16:15

Férfi -66 kg

15:00

Férfi -66 kg

15:05

Férfi -66 kg

15:10

Férfi -66 kg

15:15

Férfi -66 kg

15:20

Férfi -66 kg

15:25

Férfi -66 kg

15:30

Férfi -66 kg

15:35

Férfi -66 kg

15:40

Férfi -66 kg

15:00

Férfi -66 kg

Online stream #06

15:50

Férfi -66 kg

15:55

Férfi -66 kg

16:00

Férfi -66 kg

16:05

Férfi -66 kg

16:10

Férfi -66 kg

16:15

Férfi -66 kg

15:28

Férfi -66 kg

15:35

Férfi -66 kg

15:42

Férfi -66 kg

15:49

Férfi -66 kg

15:56

Férfi -66 kg

16:03

Férfi -66 kg

16:10

Férfi -66 kg

16:17

Férfi -66 kg

15:28

Férfi -66 kg

Online stream #06

15:35

Férfi -66 kg

Online stream #06

15:42

Férfi -66 kg

Online stream #06

15:49

Férfi -66 kg

Online stream #06

15:56

Férfi -66 kg

Online stream #06

16:03

Férfi -66 kg

Online stream #06

16:10

Férfi -66 kg

Online stream #06

16:17

Férfi -66 kg

Online stream #06

16:52

Férfi -66 kg

16:59

Férfi -66 kg

17:06

Férfi -66 kg

17:13

Férfi -66 kg

16:52

Férfi -66 kg

Online stream #06

16:59

Férfi -66 kg

Online stream #06

17:06

Férfi -66 kg

Online stream #06

17:13

Férfi -66 kg

Online stream #06

17:34

Férfi -66 kg

17:41

Férfi -66 kg

17:34

Férfi -66 kg

Online stream #06

17:41

Férfi -66 kg

Online stream #06

20:44

Férfi -66 kg

Online stream #06

20:51

Férfi -66 kg

Online stream #06

21:12

Férfi -66 kg

Online stream #06

21:19

Férfi -66 kg

Online stream #06

21:47

Férfi -66 kg

Online stream #06

21:54

Férfi -66 kg

Online stream #06

22:01

Férfi -66 kg

Online stream #06

16:20

Női -52 kg

15:07

Női -52 kg

16:30

Női -52 kg

15:14

Női -52 kg

16:40

Női -52 kg

16:45

Női -52 kg

16:50

Női -52 kg

15:21

Női -52 kg

16:20

Női -52 kg

15:07

Női -52 kg

Online stream #06

16:30

Női -52 kg

15:14

Női -52 kg

Online stream #06

16:40

Női -52 kg

15:21

Női -52 kg

Online stream #06

16:50

Női -52 kg

16:55

Női -52 kg

16:24

Női -52 kg

16:31

Női -52 kg

16:38

Női -52 kg

16:45

Női -52 kg

16:24

Női -52 kg

Online stream #06

16:31

Női -52 kg

Online stream #06

16:38

Női -52 kg

Online stream #06

16:45

Női -52 kg

Online stream #06

17:20

Női -52 kg

17:27

Női -52 kg

17:20

Női -52 kg

Online stream #06

17:27

Női -52 kg

Online stream #06

20:30

Női -52 kg

Online stream #06

20:37

Női -52 kg

Online stream #06

20:58

Női -52 kg

Online stream #06

21:05

Női -52 kg

Online stream #06

21:26

Női -52 kg

Online stream #06

21:33

Női -52 kg

Online stream #06

21:40

Női -52 kg

Online stream #06

Gyeplabda

8 esemény

00:30

Spanyolország - Brazília (Férfiak)

Online stream #02

22:00

Nagy-Britannia - Új-Zéland (Férfiak)

Online stream #07

23:00

Hollandia - Írország (Férfiak)

01:30

Nagy-Britannia - Ausztrália (Nők)

Online stream #09

15:00

Új-Zéland - Koreai Köztársaság (Nők)

16:00

Japán - India (Nők)

Online stream #02

17:30

Hollandia - Spanyolország (Nők)

18:30

Kína - Németország (Nők)

Íjászat

12 esemény

14:25

Japán - Ukrajna (Női csapat)

Online stream #01

14:00

Mexikó - Grúzia (Női csapat)

Online stream #01

14:50

Brazília - Olaszország (Női csapat)

Online stream #01

15:15

India - Kolumbia (Női csapat)

Online stream #01

19:25

Koreai Köztársaság - Japán (Női csapat)

Online stream #01

19:00

Mexikó - Tajvan (Női csapat)

Online stream #01

19:50

Kína - Olaszország (Női csapat)

Online stream #01

20:15

India - Oroszország (Női csapat)

Online stream #01

20:43

Koreai Köztársaság - Tajvan (Női csapat)

Online stream #01

21:11

Olaszország - Oroszország (Női csapat)

Online stream #01

21:39

Tajvan - Olaszország (Női csapat)

Online stream #01

22:07

Koreai Köztársaság - Oroszország (Női csapat)

Online stream #01

Kajak-kenu szlalom

4 esemény

18:30

Kenu egyes (C1) Férfi

Online stream #10

20:11

Kenu egyes (C1) Férfi

Online stream #10

19:19

Kajak (K1) Férfi

Online stream #10

21:00

Kajak (K1) Férfi

Online stream #10

Kézilabda

6 esemény

00:50

Románia - Angola (Nők)

Online stream #07

02:50

Svédország - Argentína (Nők)

Online stream #07

14:30

Horvátország - Katar (Férfiak)

Online stream #09

16:30

Svédország - Németország (Férfiak)

Online stream #09

19:40

Dánia - Argentína (Férfiak)

21:40

Lengyelország - Brazília (Férfiak)

Kosárlabda

7 esemény

00:45

Fehéroroszország - Japán (Nők)

17:00

Amerikai Egyesült Államok - Szenegál (Nők)

Online stream #05

19:15

Szerbia - Spanyolország (Nők)

22:30

Ausztrália - Törökország (Nők)

00:00

Kína - Amerikai Egyesült Államok (Férfiak)

Online stream #06

03:30

Venezuela - Szerbia (Férfiak)

Online stream #04

19:15

Brazília - Litvánia (Férfiak)

Online stream #11

Labdarúgás

7 esemény

00:00

Dél-afrikai Köztársaság - Kína (Nők)

Online stream #12

01:00

Kolumbia - Új-Zéland (Nők)

Online stream #10

03:00

Brazília - Svédország (Nők)

Online stream #03

18:00

Fidzsi-szigetek - Mexikó (Férfiak)

20:00

Honduras - Portugália (Férfiak)

21:00

Németország - Koreai Köztársaság (Férfiak)

23:00

Argentína - Algéria (Férfiak)

Lovastusa

2 esemény

15:00

Lovastusa egyéni

Online stream #12

15:00

Lovastusa csapat

Online stream #12

Műugrás

1 esemény

21:00

Női szinkron 3 m ugródeszka

Online stream #02

17:15

Női országúti verseny

Online stream #07

Ökölvívás

20 esemény

16:00

Férfi könnyűsúly (60 kg)

Online stream #04

16:17

Férfi könnyűsúly (60 kg)

Online stream #04

16:34

Férfi könnyűsúly (60 kg)

Online stream #04

22:00

Férfi könnyűsúly (60 kg)

Online stream #05

22:17

Férfi könnyűsúly (60 kg)

Online stream #05

22:33

Férfi könnyűsúly (60 kg)

Online stream #05

17:57

Férfi kisnehézsúly (81 kg)

Online stream #04

18:15

Férfi kisnehézsúly (81 kg)

Online stream #04

18:30

Férfi kisnehézsúly (81 kg)

23:56

Férfi kisnehézsúly (81 kg)

Online stream #05

00:14

Férfi nehézsúly (91 kg)

Online stream #08

00:00

Férfi nehézsúly (91 kg)

Online stream #08

16:51

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #04

17:08

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #04

17:25

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #04

17:41

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #04

22:50

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #05

23:07

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #05

23:23

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #05

23:40

Férfi Welter (69 kg)

Online stream #05

Rögbi

12 esemény

16:00

Spanyolország - Kenya (Nők)

Online stream #11

16:30

Új-Zéland - Franciaország (Nők)

Online stream #11

17:00

Brazília - Japán (Nők)

Online stream #11

17:30

Kanada - Nagy-Britannia (Nők)

Online stream #11

18:00

Fidzsi-szigetek - Kolumbia (Nők)

Online stream #11

18:30

Ausztrália - Amerikai Egyesült Államok (Nők)

Online stream #11

21:00

Brazília - Kolumbia (Nők)

Online stream #11

21:30

Kenya - Japán (Nők)

Online stream #11

22:00

Ausztrália - Spanyolország (Nők)

Online stream #11

22:30

Kanada - Franciaország (Nők)

Online stream #11

23:00

Nagy-Britannia - Fidzsi-szigetek (Nők)

Online stream #11

23:30

Új-Zéland - Amerikai Egyesült Államok (Nők)

Online stream #11

Röplabda

6 esemény

01:30

Oroszország - Argentína (Nők)

Online stream #08

03:35

Szerbia - Olaszország (Nők)

Online stream #08

14:30

Olaszország - Franciaország (Férfiak)

Online stream #10

16:35

Brazília - Mexikó (Férfiak)

20:00

Lengyelország - Egyiptom (Férfiak)

22:05

Amerikai Egyesült Államok - Kanada (Férfiak)

Sportlövészet

7 esemény

14:00

Női 10 m légpisztoly

16:00

Női 10 m légpisztoly

Online stream #01

14:00

Női trap

20:00

Női trap

20:30

Női trap

20:45

Női trap

14:30

Férfi trap

Strandröplabda

12 esemény

15:00

Brazília - Oroszország (Nők)

Online stream #08

04:00

Svájc - Kína (Nők)

16:00

Lengyelország - Amerikai Egyesült Államok (Nők)

Online stream #08

05:00

Amerikai Egyesült Államok - Ausztrália (Nők)

Online stream #06

23:30

Németország - Egyiptom (Nők)

Online stream #08

20:30

Kanada - Hollandia (Nők)

Online stream #08

22:30

Brazília - Kuba (Férfiak)

Online stream #08

17:00

Olaszország - Mexikó (Férfiak)

Online stream #08

21:30

Amerikai Egyesült Államok - Tunézia (Férfiak)

Online stream #08

03:00

Spanyolország - Ausztria (Férfiak)

18:00

Hollandia - Chile (Férfiak)

Online stream #08

02:00

Lengyelország - Németország (Férfiak)

Súlyemelés

4 esemény

00:00

Női 48 kg

Online stream #05

15:00

Férfi 56 kg

17:30

Női 53 kg

20:30

Női 53 kg

Online stream #09

Tenisz

48 esemény

21:45

Férfi egyes

17:30

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

17:30

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

17:30

Férfi egyes

20:30

Férfi egyes

15:45

Férfi egyes

19:00

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

19:00

Férfi egyes

16:00

Férfi egyes

17:30

Férfi egyes

18:45

Férfi egyes

19:00

Férfi egyes

17:15

Női egyes

19:00

Női egyes

17:30

Női egyes

17:30

Női egyes

17:30

Női egyes

20:15

Női egyes

17:30

Női egyes

16:00

Női egyes

19:00

Női egyes

16:00

Női egyes

19:00

Női egyes

20:30

Női egyes

19:00

Női egyes

17:30

Női egyes

16:00

Női egyes

19:00

Chile - Amerikai Egyesült Államok (Férfi páros)

20:30

Brazília - Thaiföld (Férfi páros)

22:00

Franciaország - Kolumbia (Férfi páros)

22:00

Spanyolország - Hollandia (Férfi páros)

23:30

Amerikai Egyesült Államok - Franciaország (Férfi páros)

22:00

Kanada - Új-Zéland (Férfi páros)

20:30

Portugália - Szlovákia (Férfi páros)

20:30

Ukrajna - Olaszország (Férfi páros)

22:00

Brazília - Nagy-Britannia (Férfi páros)

19:00

Lengyelország - Kanada (Női páros)

16:00

Ukrajna - Kína (Női páros)

20:30

Németország - Olaszország (Női páros)

20:30

Kazahsztán - Belgium (Női páros)

22:00

Magyarország - Románia (Női páros)

16:00

Spanyolország - Amerikai Egyesült Államok (Női páros)

20:30

Amerikai Egyesült Államok - Csehország (Női páros)

22:00

Románia - Tajvan (Női páros)

20:30

Csehország - Ukrajna (Női páros)

Torna

24 esemény

14:45

Női talajgyakorlat

16:30

Női talajgyakorlat

19:30

Női talajgyakorlat

22:30

Női talajgyakorlat

14:45

Női Vault

16:30

Női Vault

19:30

Női Vault

22:30

Női Vault

14:45

Női felemás korlát

16:30

Női felemás korlát

19:30

Női felemás korlát

22:30

Női felemás korlát

14:45

Női Balance Beam

16:30

Női Balance Beam

19:30

Női Balance Beam

22:30

Női Balance Beam

14:45

Női egyéni összetett

Online stream #03

16:30

Női egyéni összetett

Online stream #03

19:30

Női egyéni összetett

Online stream #03

22:30

Női egyéni összetett

Online stream #03

14:45

Női csapat

Online stream #03

16:30

Női csapat

Online stream #03

19:30

Női csapat

Online stream #03

22:30

Női csapat

Online stream #03

Úszás

44 esemény

03:03

Férfi 400 m vegyes

Online stream #02

03:14

Női 100 m pillangó

03:14

Női 100 m pillangó

Online stream #02

03:22

Női 100 m pillangó

Online stream #02

03:30

Férfi 400 m gyors

Online stream #02

03:49

Női 400 m vegyes

Online stream #02

04:08

Férfi 100 m mellúszás

04:08

Férfi 100 m mellúszás

Online stream #02

04:16

Férfi 100 m mellúszás

Online stream #02

04:24

Női 4 x 100 m váltó

Online stream #02

18:02

Női 100 m hátúszás

18:02

Női 100 m hátúszás

Online stream #02

18:05

Női 100 m hátúszás

Online stream #02

18:08

Női 100 m hátúszás

Online stream #02

18:11

Női 100 m hátúszás

Online stream #02

18:14

Női 100 m hátúszás

Online stream #02

18:19

Férfi 200 m gyorsúszás

18:19

Férfi 200 m gyorsúszás

Online stream #02

18:24

Férfi 200 m gyorsúszás

Online stream #02

18:29

Férfi 200 m gyorsúszás

Online stream #02

18:34

Férfi 200 m gyorsúszás

Online stream #02

18:39

Férfi 200 m gyorsúszás

Online stream #02

18:44

Férfi 200 m gyorsúszás

Online stream #02

18:51

Női 100 m mellúszás

18:51

Női 100 m mellúszás

Online stream #02

18:54

Női 100 m mellúszás

Online stream #02

18:57

Női 100 m mellúszás

Online stream #02

19:00

Női 100 m mellúszás

Online stream #02

19:03

Női 100 m mellúszás

Online stream #02

19:06

Női 100 m mellúszás

Online stream #02

19:11

Férfi 100 m hátúszás

19:11

Férfi 100 m hátúszás

Online stream #02

19:14

Férfi 100 m hátúszás

Online stream #02

19:17

Férfi 100 m hátúszás

Online stream #02

19:20

Férfi 100 m hátúszás

Online stream #02

19:23

Férfi 100 m hátúszás

Online stream #02

19:28

Női 400 m gyorsúszás

19:28

Női 400 m gyorsúszás

Online stream #02

19:34

Női 400 m gyorsúszás

Online stream #02

19:40

Női 400 m gyorsúszás

Online stream #02

19:46

Női 400 m gyorsúszás

Online stream #02

19:54

Férfi 4 x 100 m váltó

19:54

Férfi 4 x 100 m váltó

Online stream #02

20:02

Férfi 4 x 100 m váltó

Online stream #02

Vívás

35 esemény

14:00

Férfi tőr egyéni

14:00

Férfi tőr egyéni

Online stream #07

14:00

Férfi tőr egyéni

15:00

Férfi tőr egyéni

15:00

Férfi tőr egyéni

Online stream #07

15:00

Férfi tőr egyéni

15:00

Férfi tőr egyéni

15:30

Férfi tőr egyéni

15:30

Férfi tőr egyéni

Online stream #07

15:30

Férfi tőr egyéni

15:30

Férfi tőr egyéni

16:00

Férfi tőr egyéni

16:00

Férfi tőr egyéni

Online stream #07

16:00

Férfi tőr egyéni

16:00

Férfi tőr egyéni

16:30

Férfi tőr egyéni

16:30

Férfi tőr egyéni

Online stream #07

16:30

Férfi tőr egyéni

16:30

Férfi tőr egyéni

17:30

Férfi tőr egyéni

17:30

Férfi tőr egyéni

17:30

Férfi tőr egyéni

17:30

Férfi tőr egyéni

18:00

Férfi tőr egyéni

18:00

Férfi tőr egyéni

18:00

Férfi tőr egyéni

18:00

Férfi tőr egyéni

18:45

Férfi tőr egyéni

18:45

Férfi tőr egyéni

18:45

Férfi tőr egyéni

18:45

Férfi tőr egyéni

21:00

Férfi tőr egyéni

Online stream #04

21:30

Férfi tőr egyéni

Online stream #04

22:15

Férfi tőr egyéni

Online stream #04

22:45

Férfi tőr egyéni

Online stream #04

Vízilabda

2 esemény

00:30

Franciaország - Montenegró (Férfiak)

Online stream #11

01:50

Brazília - Ausztrália (Férfiak)

Online stream #11