Menetrend

    Balzsay a fiatalok dominanciáját várja az ob-től

    m4sport.hu
    A fiatalok előretörését várja a szerdától szombatig zajló ökölvívó országos bajnokságon Balzsay Károly szövetségi kapitány.

    A riói olimpia után kinevezett szakvezető az M4 Sportreggeli című műsorában elmondta, a jelenlegi fiatalok megtartásával és a következő generáció kinevelésével Tokióra ütőképes csapatot szeretne összeállítani, de beszélt Harcsa Zoltán és Bacskai Balázs trónkövetelőiről is. A kapitány azt is elárulta, milyen létszámmal és eredménnyel lenne elégedett a 2020-as ötkarikás játékokon.

    A teljes interjúért kattintson a lejátszóra!

    További tartalmak