Menetrend

    Veszprém megyeieké a kézipéntek

    MTI
    A címvédő Telekom Veszprém 11 góllal győzött a Gyöngyös vendégeként a férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján, a Balatonfüred a Vác ellen nyert.

    A mezőny legeredményesebb játékosa a veszprémiek szlovén jobbszélsője, Gasper Marguc volt 11 góllal. Chema Rodríguez mindeközben távozóban van Veszprémből.

    K&H férfi kézilabdaliga:
    Balatonfüredi KSE-Váci KSE 26-24 (14-12)
    B.Braun Gyöngyös-Telekom Veszprém 24-35 (9-21)

    A tabella:
    1.  Telekom Veszprém            18 17   –   1  573-410  34 pont
    2.  MOL-Pick Szeged             17 16   1   –  553-369  33
    3.  Grundfos-Tatabánya          16 12   2   2  408-367  26
    4.  Csurgó                      15  8   2   5  390-355  18
    5.  Balatonfüred                17  8   1   8  428-419  17
    6.  Cegléd                      15  6   2   7  359-388  14
    7.  CYEB Budakalász             15  7   –   8  358-392  14
    8.  Sport36-Komló               16  5   4   7  378-422  14
    9.  Orosháza-Linamar            15  6   –   9  382-416  12
    10.  Vác                         16  5   1  10  388-411  11
    11.  Eger SBS Eszterházy         15  5   1   9  338-379  11
    12.  B.Braun Gyöngyös            16  5   1  10  386-445  11
    13.  Balmazújváros               16  2   2  12  365-449   6
    14.  Mezőkövesd                  17  1   1  15  430-514   3

    További tartalmak

    Kapcsolódó hírek

    Tizenkét éves átkot törne meg a Szeged
    A MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligája B csoportjában a listavezető macedón Vardar Szkopjét fogadja a 11. forduló szombati játéknapján.
    Kézilabda
    Sabaté üzent az őt bírálóknak
    A Veszprém vezetőedzője, Javier Sabaté a Kiel elleni győztes összecsapás után szúrt oda kritizálóinak. A spanyol tréner egész szezonban rengeteg bírálatot kapott, miután a Veszprém nem úgy szerepelt, ahogyan azt elvárták a csapattól, ráadásul a magyar válogatott élén sem sikerült maradandót alkotnia a franciaországi világbajnokságon.
    Kézilabda
    Bravúros győzelmet arattak Nagy Lászlóék
    A Telekom Veszprém 27-25-re győzött a német THW Kiel otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének szerdai mérkőzésén, ezzel jelenleg csoportja harmadik helyén áll.
    Kézilabda