Menetrend

    Bánhidi Bence: Bennünk maradt a két pont

    m4sport.hu
    Fontos két pontot vesztett a Vardar Szkopje ellen a MOL-Pick Szeged a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában. A végig szoros mérkőzésen a macedónok 23-21-re nyertek, ezzel a táblázat élére ugrottak, a Szeged harmadik a B csoportban. A meccs után a főszereplők értékelték a találkozót.

    További tartalmak

    Kapcsolódó hírek

    A Vardar nevetett a végén
    A MOL-Pick Szeged házigazdaként 23-21-re kikapott a Vardar Szkopje csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában, szombaton.
    Kézilabda