Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Megtört a Valencia három meccses átka

MTI
A Valencia kétgólos győzelmet aratott a vendég Bilbao felett a spanyol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A kikötővárosiak három nyeretlen meccs után gyűjtötték be újra a három pontot. Góljaikat Nani és Simone Zaza szerezte. A Valencia jelenleg a bajnokság 15. helyén áll, míg az Athletic Bilbao 8. a bajnokságban.

A La Liga 23. fordulójának eredményei:

Valencia-Athletic Bilbao 2-0 (2-0)

korábban:
Real Sociedad-Villarreal 0-1 (0-0)

később:
Celta Vigo-Osasuna 18.30
FC Barcelona-Leganés 20.45

szombaton játszották:
Sevilla-Eibar 2-0 (1-0)
Sporting Gijón-Atlético Madrid 1-4 (0-0)
Real Madrid-Espanyol 2-0 (1-0)
Deportivo La Coruna-Alavés 0-1 (0-0) 

pénteken játszották:
Granada-Real Betis 4-1 (3-0)

hétfőn játsszák:
Málaga-Las Palmas 20.45

További tartalmak

Kapcsolódó hírek

Veszélyben Maradona rekordja
A Napoli magabiztos, 3-1-es győzelmet aratott a Chievo vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Külföldi futball
Büntetőt fogott a lipcsei Péter
Az RB Leipzig Gulácsi Péternek is köszönhetően 2-1-re nyert a Borussia Mönchengladbach otthonában a német labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén.
Külföldi futball
Elvéreztek a selejtezős magyarok
A selejtező mindkét magyarja, Bukta Ágnes és Udvardy Panna is búcsúzott a budapesti, 250 ezer dollár (72,2 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztorna selejtezőjének első fordulójában.
Tenisz
Történelmi siker a sílövőknél
A férfiak és a nők tömegrajtos versenyében is német győzelem született az ausztriai Hochfilzenben rendezett sílövő-világbajnokság vasárnapi zárónapján.
Téli Sportok