Fina 2017
×

Kínai siker férfi 3 méteres műugrásban

A kínai Hszie Sze-ji nyerte meg a férfiak 3 méteres műugró számát a vizes világbajnokságon.

A 21 éves sportoló a Duna Arénában rendezett csütörtöki döntőben 547,10 ponttal zárt az élen. Hszie szombaton Cao Jüannal ezüstérmes lett 3 méteres szinkronműugrásban.

A második helyen a negyedik vb-érmét begyűjtő német Patrick Hausding végzett, a harmadik pedig az orosz Ilja Zaharov lett.

A szám olimpiai bajnoka, a 12 fős döntőbe az első helyen bejutott Cao csak a tizedik helyen zárt.

Eredmények, műugrás:

férfi 3 méter, világbajnok:

Hszie Sze-ji (Kína) 547,10 pont
2. Patrick Hausding (Németország) 526,15
3. Ilja Zaharov (Oroszország) 505,90

EGY HOSSZAL MINDENKI ELŐTT: EXTRA TARTALMAK A VIZES VB ALATT AZ M4 SPORT MOBILALKALMAZÁSBAN. TÖLTSE LE VAGY FRISSÍTSEN!

Array
(
    [replacement] =>

[shortcode] =>

[title] => A mexikói Rommel Pacheco Marrufo a 3 méteres férfi műugrás döntőjében a 17. vizes világbajnokságon a fővárosi Duna Arénában 2017. július 20-án
(MTI Fotó: Illyés Tibor)