Menetrend

    Jó eredménnyel készült a női 4x100-as váltó Dél-Afrikában a váltó vb-re

    Jó eredménnyel készült a női 4x100-as váltó Dél-Afrikában a váltó vb-re

    MTI
    A második helyen végzett a magyar női 4x100-as váltó a Nemzetközi Atlétikai Szövetség ezüst kategóriás versenyén Dél-Afrikában.

    A hétvégén sorra kerülő botswanai váltó-világbajnokságra készülő csapat 43.93 másodperces időt ért el Pretoriában – számolt be róla a magyar szövetség a Facebook-oldalán.

    Takács Boglárka 100 méteren 11.27 másodperccel a döntőben hatodik lett, míg Kozák Luca 100 gáton nagyszerű, 12.88-as idővel a második helyen ért célba. A Simbine Classic elnevezésű versenyen részt vett Bogdán Annabella is, aki 52,47 méterrel a negyedik helyen végzett gerelyhajításban.

    A váltó-vb-n csak a női 4×100-as csapat (Csóti Jusztina, Kozák Luca, Sulyán Alexa, Szentgyörgyi Zita, Takács Boglárka, Tóth Anna) képviseli a magyar színeket.

    Borítókép: Madrid, 2025. június 28. Kocsis Anna Luca, Takács Boglárka, Sulyán Alexa és Csóti Jusztina (b-j) az atlétikai csapat Európa-bajnokság nõi 400 méteres váltó futás versenyszáma után Madridban 2025. június 28-án. MTI/Bodnár Boglárka

    További tartalmak