Az első meccsnap (szeptember 17.) legnagyobb meccsének a Napoli-Liverpool összecsapás ígérkezik, de jó foci várható a Dortmund-Barcelona találkozótól is, magyar szempontból viszont a Szoboszlai Dominikot is a soraiban tudó Salzburg mérkőzése ígérkezik izgalmasnak, az osztrák bajnok a Genket fogadja. Másnap pedig a Cristiano Ronaldo fémjelezte Juventus az Atlético Madridhoz látogat.
A 2019/20-as Bajnokok Ligája-szezon csoportkörének menetrendje:
Első forduló
Szeptember 17., kedd
E csoport: Napoli-Liverpool (21:00), Salzburg-Genk (21:00)
F csoport: Inter – Slavia Praha (18:55), Dortmund-Barcelona (21:00)
G csoport: Lyon-Zenit (18:55), Benfica-Leipzig (21:00)
H csoport: Chelsea-Valencia 21:00, Ajax – LOSC Lille (21:00)
Szeptember 18., szerda
A csoport: Club Brugge – Galatasaray (18:55), Paris Saint-Germain – Real Madrid (21:00)
B csoport: Olympiakosz – Tottenham (18:55), Bayern – Crvena zvezda (21:00)
C csoport: Shakhtar – Manchester City (21:00), Dinamo Zagreb – Atalanta (21:00)
D csoport: Atlético Madrid – Juventus (21:00), Leverkusen – Lokomotiv Moszkva (21:00)
Második forduló
Október 1., kedd
A csoport: Real Madrid – Club Brugge (18:55), Galatasaray – Paris Saint-Germain (21:00)
B csoport: Tottenham-Bayern (21:00), Crvena zvezda – Olympiakosz (21:00)
C csoport: Atalanta-Shakhtar (18:55), Manchester City – Dinamo Zagreb (21:00)
D csoport: Juventus-Leverkusen (21:00), Lokomotiv Moszkva – Atlético Madrid (21:00)
Október 2., szerda
E csoport: Genk-Napoli (18:55), Liverpool-Salzburg (21:00)
F csoport: Slavia Praha – Dortmund (18:55), Barcelona-Inter (21:00)
G csoport: Zenit-Benfica (21:00), Leipzig-Lyon (21:00)
H csoport: Valencia-Ajax (21:00), LOSC Lille – Chelsea (21:00)
Harmadik forduló
Október 22., kedd
A csoport: Club Brugge – Paris Saint-Germain (21:00), Galatasaray – Real Madrid (21:00)
B csoport: Tottenham – Crvena zvezda (21:00), Olympiakosz – Bayern München (21:00)
C csoport: Shakhtar – Dinamo Zagreb (18:55), Manchester City v Atalanta (21:00)
D csoport: Atlético Madrid – Leverkusen (18:55), Juventus – Lokomotiv Moszkva (21:00)
Október 23., szerda
E csoport: Salzburg-Napoli (21:00), Genk-Liverpool (21:00)
F csoport: Inter-Dortmund (21:00), Slavia Praha – Barcelona (21:00)
G csoport: Leipzig-Zenit (18:55), Benfica-Lyon (21:00)
H csoport: Ajax-Chelsea (18:55), LOSC Lille – Valencia (21:00)
Negyedik forduló
November 5., kedd
E csoport: Liverpool-Genk (21:00), Napoli-Salzburg (21:00)
F csoport: Barcelona – Slavia Praha (18:55 CET), Dortmund-Inter (21:00)
G csoport: Zenit-Leipzig (18:55), Lyon-Benfica (21:00)
H csoport: Chelsea-Ajax (21:00), Valencia – LOSC Lille (21:00)
November 6., szerda
A csoport: Paris Saint-Germain – Club Brugge (21:00), Real Madrid – Galatasaray (21:00)
B csoport: Bayern München – Olympiakosz (18:55), Crvena zvezda – Tottenham (21:00)
C csoport: Dinamo Zagreb – Shakhtar (21:00), Atalanta – Manchester City (21:00)
D csoport: Lokomotiv Moszkva – Juventus (18:55), Leverkusen v Atlético Madrid (21:00)
Ötödik forduló
November 26., kedd
A csoport: Galatasaray – Club Brugge (18:55), Real Madrid – Paris Saint-Germain (21:00)
B csoport: Tottenham – Olympiakosz (21:00), Crvena zvezda – Bayern München (21:00)
C csoport: Manchester City – Shakhtar (21:00), Atalanta – Dinamo Zagreb (21:00)
D csoport: Lokomotiv Moszkva – Leverkusen (18:55), Juventus – Atlético Madrid (21:00)
November 27., szerda
E csoport: Liverpool-Napoli (21:00), Genk-Salzburg (21:00)
F csoport: Barcelona-Dortmund (21:00), Slavia Praha – Inter (21:00)
G csoport: Zenit-Lyon (18:55), Leipzig-Benfica (21:00)
H csoport: Valencia-Chelsea (18:55), LOSC Lille – Ajax (21:00)
Hatodik forduló
December 10., kedd
E csoport: Napoli-Genk (18:55), Salzburg-Liverpool (18:55)
F csoport: Dortmund – Slavia Praha (21:00), Inter-Barcelona (21:00)
G csoport: Benfica-Zenit (21:00), Lyon-Leipzig (21:00)
H csoport: Chelsea – LOSC Lille (21:00), Ajax-Valencia (21:00)
December 11., szerda
A csoport: Paris Saint-Germain – Galatasaray (21:00), Club Brugge – Real Madrid (21:00)
B csoport: Bayern München – Tottenham (21:00), Olympiakosz – Crvena zvezda (21:00)
C csoport: Shakhtar-Atalanta (18:55), Dinamo Zagreb – Manchester City (18:55)
D csoport: Atlético Madrid – Lokomotiv Moszkva (21:00), Leverkusen-Juventus (21:00)
Nyolcaddöntők
Sorsolás: december 16.
Első meccsek: február 18. és 19., valamint 25. és 26.
Visszavágók: március 10. és 11., valamint 17. és 18.
Negyeddöntők
Sorsolás: március 20.
Első meccsek: április 7. és 8.
Visszavágók: április 14. és 15.
Elődöntők
Első meccsek: április 28. és 29.
Visszavágók: május 5. és 6.
Döntő (Atatürk Olimpiai Stadion, Isztambul): Május 30.