Két BL-rekord is megdőlt Kassai Viktor visszatérésén

Kassai Viktor több mint egy év kihagyás után vezetett meccset a Bajnokok Ligájában, az Atlético Madrid–Lokomotiv Moszkva csoportmérkőzésen 2–0-s hazai győzelem született, amivel a spanyol csapat utolsóként biztosította helyét a nyolcaddöntőben.
(fotó: EPA/JUANJO MARTIN)

A találkozón már az első percben büntetőhöz jutott az Atlético, de Kieran Trippier nem tudta értékesíteni, így az ő nevéhez fűződik a BL történetének legkorábban kihagyott tizenegyese. 2008-ban Cristiano Ronaldo a harmadik percben hibázott egy Barca-MU összecsapáson, ezt múlta felül most az angol válogatott hátvéd.

Az Atlético a 17. percben is tizenegyeshez jutott, ezt Joao Félix már nem hibázta el, így lett 1–0 az eredmény.

A BL történetében az Atlético az első csapat, amely egy mérkőzés első 20 percében két tizenegyest is kapott.

A 2–0-s végeredményt Felipe állította be az 54. percben.