Musorujsag
Élő Eredmények
 
×
Élő stream csatornák X

Barca-Bayern és City-Leipzig meccsekkel indul a Bajnokok Ligája

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) kijelölte a Bajnokok Ligája csoportmérkőzéseinek összes időpontját. Már az első forduló is tartogat igazi csemegéket a futball szerelmeseinek, hiszen a Barcelona a Bayern Münchent fogadja a keddi játéknapon, Szerdán Szoboszlaiék vendégjátékát szurkolhatjuk végig a Manchester City ellen, de az Inter-Real Madrid vagy a Liverpool-Milan meccs is tartogathat izgalmakat.

A Bajnokok Ligája őszi menetrendje (kiemelve néhány izgalmas összecsapás):

1. forduló
Keddi játéknap (szeptember 14.):
18:45 BSC Young Boys – Manchester United FC
18:45 Sevilla FC – FC Salzburg
21:00 FC Barcelona – FC Bayern München
21:00 FC Dinamo Kijev – SL Benfica
21:00 Villarreal CF – Atalanta BC
21:00 LOSC Lille – VfL Wolfsburg
21:00 Chelsea FC – FC Zenit
21:00 Malmö FF – Juventus

Szerdai játéknap (szeptember 15.):
18:45 Beşiktaş JK – Borussia Dortmund
18:45 FC Sheriff Tiraspol – FC Sahtar Donyeck
21:00 Manchester City FC – RB Leipzig
21:00 FC Bruges – Paris Saint-Germain
21:00 Atlético de Madrid – FC Porto
21:00 Liverpool FC – AC Milan
21:00 Sporting CP – AFC Ajax
21:00 FC Internazionale – Real Madrid CF

2. forduló
Keddi játéknap (szeptember 28.):
18:45 AFC Ajax – Beşiktaş JK
18:45 FC Sahtar Donyeck – FC Internazionale
21:00 Paris Saint-Germain – Manchester City FC
21:00 RB Leipzig – FC Bruges
21:00 FC Porto – Liverpool FC
21:00 AC Milan – Atlético de Madrid
21:00 Borussia Dortmund – Sporting CP
21:00 Real Madrid CF – FC Sheriff Tiraspol

Szerdai játéknap (szeptember 29.):
18:45 Atalanta BC – BSC Young Boys
18:45 FC Zenit – Malmö FF
21:00 FC Bayern München – FC Dinamo Kijev
21:00 SL Benfica – FC Barcelona
21:00 Manchester United FC – Villarreal CF
21:00 FC Salzburg – LOSC Lille
21:00 VfL Wolfsburg – Sevilla FC
21:00 Juventus – Chelsea FC

3.forduló
Keddi játéknap (október 19.):
18:45 FC Bruges – Manchester City FC
18:45 Beşiktaş JK – Sporting CP
21:00 Paris Saint-Germain – RB Leipzig
21:00 Atlético de Madrid – Liverpool FC
21:00 FC Porto – AC Milan
21:00 AFC Ajax – Borussia Dortmund
21:00 FC Shakhtar Donetsk – Real Madrid CF
21:00 FC Internazionale – FC Sheriff Tiraspol

Szerdai játéknap (október 20.):
18:45 FC Barcelona – FC Dinamo Kijev
18:45 FC Salzburg – VfL Wolfsburg
21:00 SL Benfica – FC Bayern München
21:00 Manchester United FC – Atalanta BC
21:00 BSC Young Boys – Villarreal CF
21:00 LOSC Lille – Sevilla FC
21:00 Chelsea FC – Malmö FF
21:00 FC Zenit – Juventus

4.forduló
Keddi játéknap (november 2.):
18:45 VfL Wolfsburg – FC Salzburg
18:45 Malmö FF – Chelsea FC
21:00 FC Bayern München – SL Benfica
21:00 FC Dinamo Kijev – FC Barcelona
21:00 Atalanta BC – Manchester United FC
21:00 Villarreal CF – BSC Young Boys
21:00 Sevilla FC – LOSC Lille
21:00 Juventus – FC Zenit

Szerdai játéknap (november 3.)
18:45 AC Milan – FC Porto
18:45 Real Madrid CF – FC Shakhtar Donetsk
21:00 Manchester City FC – FC Bruges
21:00 RB Leipzig – Paris Saint-Germain
21:00 Liverpool FC – Atlético de Madrid
21:00 Borussia Dortmund – AFC Ajax
21:00 Sporting CP – Beşiktaş JK
21:00 FC Sheriff Tiraspol – FC Internazionale

5. forduló
Keddi játéknap (november 23.)
18:45 FC Dinamo Kijev – FC Bayern München
18:45 Villarreal CF – Manchester United FC
21:00 FC Barcelona – SL Benfica
21:00 BSC Young Boys – Atalanta BC
21:00 Sevilla FC – VfL Wolfsburg
21:00 LOSC Lille – FC Salzburg
21:00 Chelsea FC – Juventus
21:00 Malmö FF – FC Zenit

Szerdai játéknap (november 24.):
18:45 Beşiktaş JK – AFC Ajax
18:45 FC Internazionale – FC Sahtar Donyeck
21:00 Manchester City FC – Paris Saint-Germain
21:00 FC Bruges – RB Leipzig
21:00 Atlético de Madrid – AC Milan
21:00 Liverpool FC – FC Porto
21:00 Sporting CP – Borussia Dortmund
21:00 FC Sheriff Tiraspol – Real Madrid CF

6. forduló
Keddi játéknap (december 7.):
18:45 Paris Saint-Germain – FC Bruges
18:45 RB Leipzig – Manchester City FC
21:00 FC Porto – Atlético de Madrid
21:00 AC Milan – Liverpool FC
21:00 Borussia Dortmund – Beşiktaş JK
21:00 AFC Ajax – Sporting CP
21:00 Real Madrid CF – FC Internazionale
21:00 FC Sahtar Donyeck – FC Sheriff Tiraspol

Szerdai játéknap (december 8.)
18:45 Juventus – Malmö FF
18:45 FC Zenit – Chelsea FC
21:00 FC Bayern München – FC Barcelona
21:00 SL Benfica – FC Dinamo Kijev
21:00 Manchester United FC – BSC Young Boys
21:00 Atalanta BC – Villarreal CF
21:00 FC Salzburg – Sevilla FC
21:00 VfL Wolfsburg – LOSC Lille

Borítókép: A Chelsea játékosai ünneplik a BL-győzelmet (Fotó: EPA/Susan Vera/Pool)

További hírek