Menetrend

    Madarász Dóra Európa-kupa-győztes lett spanyol csapatával

    Madarász Dóra Európa-kupa-győztes lett spanyol csapatával

    mti
    Madarász Dóra csapata, a spanyol UCAM Cartagena nyerte az asztalitenisz Európa-kupát.

    A gárda a francia TT Grand Quevilly elleni döntő mindkét mérkőzésén diadalmaskodott, így kettős győzelemmel, 6:2-es összesítéssel hódította el a trófeát.

    A csapatot Madarász mellett a spanyol-kínai Maria Xiao, a svéd-kínai Li Fen és a szerbiai Erdélyi Szilvia alkotta.

    A magyar játékos a hazai bajnokságban az Erdértet erősíti, de a szabályok lehetőséget adnak arra, hogy a nemzetközi porondon más klub színeiben is szerepeljen.

    Borítókép: Madarász Dóra (Fotó: EPA/Friedemann Vogel)

    További tartalmak