Musorujsag
Élő Eredmények
×

A multisport-Eb teljes programja

A multisport-Eb teljes programja

m4sport.hu
Csütörtöktől jövő vasárnapig München ad otthont a második multisport Európa-bajnokságnak, melynek keretében kilenc olimpiai sportág kontinensviadalát rendezik meg egy helyen. A németországi versenyekkel párhuzamosan Rómában vizes-Eb zajlik, amely ugyan hivatalosan nem része a multi-Eb-nek, de az elkövetkező másfél hétben egy európai nyári olimpiának is beillő eseményt szurkolhatunk végig.

A müncheni és római eseményekkel kiemelten foglalkozik a közmédia: a versenyekről az M4 Sport, a Duna World/M4 Sport+ és az m4sport.hu közvetít élőben, de beszámol a legfontosabb és legérdekesebb történésekről az M1 és a Kossuth Rádió is. A közszolgálati sportcsatorna mindegyik versenynap végén összefoglalóval jelentkezik. Részletes közvetítéseinkről az adott versenynapon az m4sport.hu-n adunk tájékoztatást.

A Münchenben és Rómában zajló kontinensviatalok részletes programja:

augusztus 11., csütörtök:

EVEZÉS
előfutamok 9.00:
férfi kormányos nélküli kettes (Simon Béla, Juhász Adrián) 9.55
női kétpár (Preil Vivien, Krémer Eszter) 10.10
férfi kétpár (Bácskai Máté, Szabó Márton) 10.35
férfi könnyűsúlyú egypár (Szigeti Roland) 11.00
férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz) 12.00
férfi könnyűsúlyú kétpár (Galambos Péter, Tamás Bence) 12.45

reményfutamok 16.00:
férfi kormányos nélküli kettes 16.00
női kétpár 16.10

KERÉKPÁR
pálya:
női (magyar válogatott) és férfi csapat sprint, női (magyar válogatott) és férfi csapat üldözéses, selejtezők 16.00

BMX:
férfi (Krausz Kristóf, Ujváry Zoltán) és női selejtező 12.00

SPORTMÁSZÁS
Férfi selejtező (szabadmászás), női selejtező (nehézségi mászás) 10.00

TORNA
Női selejtező, egyéni összetett DÖNTŐ (Bácskay Csenge, Székely Zója, Kovács Zsófia, Mayer Gréta, Makovits Mirtill) 10.00

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00:

férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián)
női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni, Senánszky Petra)
férfi 400 m vegyes (Kós Hubert, Verrasztó Dávid)
női 200 m hát (Molnár Dóra, Nyírádi Réka, Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 100 m mell
női 4×200 m gyorsváltó
férfi 4×200 m gyorsváltó
női 800 m gyors (Fábián Bettina)

elődöntők, döntők 18.00
férfi 50 m pillangó elődöntő
női 100 m gyors elődöntő
férfi 400 m vegyes DÖNTŐ
női 200 m hát elődöntő
férfi 100 m mell elődöntő
női 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ
férfi 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ

augusztus 12., péntek:

EVEZÉS
reményfutamok:
férfi könnyűsúlyú egypár 9.30
férfi kétpár 9.36
férfi könnyűsúlyú kétpár 9.48
férfi egypár 10.18

előfutam:
férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes (Szabó Bence, Furkó Kálmán) 10.06

középdöntők:
férfi kormányos nélküli kettes 10.55
női kétpár 11.31

C döntők:
férfi kormányos nélküli kettes 11.43
női kétpár 11.49

KERÉKPÁR
pálya:
női (magyar válogatott) és férfi csapat sprint, 1. forduló; női (magyar válogatott) és férfi csapat üldözéses, 1. forduló; női scratch, selejtező (Borissza Johanna, Szabó Zsófia); férfi pontverseny, selejtező (Orosz Gergő, Drijver Bertold)
női csapat üldözéses, DÖNTŐ
férfi csapat üldözéses, DÖNTŐ
női csapat sprint, DÖNTŐ
férfi csapat sprint, DÖNTŐ
női scratch, 10 km, DÖNTŐ
férfi pontverseny, 40 km, DÖNTŐ

BMX:
női DÖNTŐ 15.15

BMX
női DÖNTŐ 15.15

SPORTMÁSZÁS
Női selejtező (szabadmászás), férfi selejtező (nehézségi mászás) 10.00

TORNA
Junior női selejtező, egyéni összetett döntő, csapat döntő (Balzsay Hanna, Czifra Bettina, Maráczi Fruzsina, Bogyó Anna, Knight Anna) 10.00

TRIATLON
Női verseny, DÖNTŐ (Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia, Sárszegi Noémi) 17.15

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00:

női 50 m pillangó
férfi 100 m gyors (Mészáros Dániel, Németh Nándor)
női 100 m mell
férfi 200 m hát (Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
4×100 m vegyes vegyesváltó
férfi 800 m gyors

elődöntők, döntők 18.00
női 200 m hát DÖNTŐ
férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
női 100 m gyors DÖNTŐ
férfi 100 m mell DÖNTŐ
női 100 m mell elődöntő
férfi 100 m gyors elődöntő
női 50 m pillangó elődöntő
férfi 200 m hát elődöntő
női 800 m gyors DÖNTŐ
4×100 m vegyes vegyesváltó DÖNTŐ

augusztus 13., szombat:

ASZTALITENISZ
Női páros (Póta Georgina, Madarász Dóra; Hartbrich Leonie, Bálint Bernadett), férfi páros (Szudi Ádám, Ecseki Nándor; Majoros Bence, András Csaba), vegyes páros (Ecseki Nándor, Madarász Dóra; Majoros Bence, Hartbrich Leonie) selejtezők 10.00

EVEZÉS
B döntők, középdöntők, A DÖNTŐK (para PR1 férfi egypár (Pető Zsolt), férfi könnyűsúlyú négypár, női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női kormányos nélküli négyes, férfi kormányos nélküli négyes, női négypár, férfi négypár, női kétpár, férfi nyolcas):
férfi egypár, alsóági középdöntő 8.50
férfi kormányos nélküli kettes, B döntő 9.05
női kétpár, B döntő 9.30
férfi könnyűsúlyú egypár, középdöntő 9.35
férfi könnyűsúlyú kétpár, középdöntő 9.45
férfi kétpár, középdöntő 10.15
férfi egypár, középdöntő 10.25
férfi kormányos nélküli kettes, A döntő 12.01
női kétpár, A döntő 13.19

KERÉKPÁR
pálya:
férfi sprint, selejtező (Csengői Bálint, Szalontay Sándor), nyolcaddöntő; női egyéni időfutam, 500 m, selejtező; férfi és női egyéni üldözéses, selejtező; női kieséses, selejtező (Kercsó-Magos Zsuzsanna, Borissza Johanna); férfi scratch, selejtező (Orosz Gergő, Drijver Bertold) 10.00
férfi sprint, nyolcaddöntő
női egyéni időfutam, 500 m, DÖNTŐ
női egyéni üldözéses, DÖNTŐ
férfi sprint, negyeddöntő
férfi egyéni üldözéses, DÖNTŐ
női kieséses, DÖNTŐ
férfi scratch, 15 km, DÖNTŐ 17.30

BMX:
férfi DÖNTŐ 19.00

SPORTMÁSZÁS
Férfi elődöntő, DÖNTŐ (szabadmászás), női elődöntő, DÖNTŐ (nehézségi mászás) 9.00

TORNA
Női csapat DÖNTŐ 14.00

TRIATLON
Férfi verseny, DÖNTŐ (Bicsák Bence, Lehmann Csongor, Tóth Tamás, Dévay Márk, Dévay Zsombor) 16.00

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00:

női 200 m gyors (Késely Ajna, Pádár Nikolett)
férfi 100 m pillangó (Kós Hubert, Milák Kristóf)
női 50 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m mell (Zombori Gábor)
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Mihályvári-Farkas Viktória, Nyírádi Réka)
női 4×100 m gyorsváltó

elődöntők, döntők 18.00:
női 200 m gyors elődöntő
férfi 200 m hát DÖNTŐ
női 50 m pillangó DÖNTŐ
férfi 100 m gyors DÖNTŐ
női 100 m mell DÖNTŐ
férfi 100 m pillangó elődöntő
női 50 m hát elődöntő
férfi 200 m mell elődöntő
női 400 m vegyes DÖNTŐ
férfi 800 m gyors DÖNTŐ n
ői 4×100 m gyorsváltó DÖNTŐ

augusztus 14., vasárnap:

ASZTALITENISZ
Vegyes páros 1. forduló, nyolcaddöntő, negyeddöntő, női egyes (Póta Georgina, Madarász Dóra, Hartbrich Leonie, Bálint Bernadett) és férfi egyes (Majoros Bence, Szudi Ádám, Lakatos Tamás, András Csaba) csoportmérkőzések 9.30

EVEZÉS
D, C, B, A DÖNTŐK (férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, női  könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, férfi könnyűsúlyú egypár, női könnyűsúlyú egypár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női könnyűsúlyú kétpár, férfi kétpár, női könnyűsúlyú négypár, női egypár, női nyolcas, férfi egypár):

férfi egypár, D döntő 9.00
férfi kétpár, C döntő 9.06
férfi egypár, C döntő 9.12
férfi könnyűsúlyú egypár, C döntő 9.24
férfi könnyűsúlyú kétpár, C döntő 9.30
férfi könnyűsúlyú egypár, B döntő 9.40
férfi könnyűsúlyú kétpár, B döntő 10.10
férfi kétpár, B döntő 10.20
férfi egypár, B döntő 10.30
férfi könnyűsúlyú kormányos nélküli kettes, A döntő  11.05
férfi könnyűsúlyú egypár, A döntő 11.16
férfi könnyűsúlyú kétpár, A döntő 12.22
férfi kétpár, A döntő 12.55
férfi egypár, A döntő 14.00

KERÉKPÁR
pálya:
női sprint és pontverseny (Borissza Johanna), selejtező; férfi kieséses, selejtező (Orosz Gergő, Drijver Bertold); női sprint, nyolcaddöntő 12.30
női és férfi sprint negyeddöntő, elődöntő
női pontverseny, 25 km, DÖNTŐ
férfi kieséses, DÖNTŐ
férfi sprint, DÖNTŐ 17.45

országút:
férfi mezőnyverseny (rajt: Murnau), DÖNTŐ 10.15 (Dina Márton, Peák Barnabás)

SPORTMÁSZÁS
Női elődöntő, DÖNTŐ (szabadmászás), férfi elődöntő, DÖNTŐ (nehézségi mászás) 9.00

TORNA
Junior női szerenkénti döntők: ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj 10.00
Női szerenkénti DÖNTŐK: ugrás, felemás korlát, gerenda, talaj 14.30

TRIATLON
Vegyes váltó, DÖNTŐ (Magyarország) 18.00

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00:

férfi 200 m gyors (Mészáros Dániel, Milák Kristóf, Németh Nándor)
női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
férfi 50 m hát (Kovács Benedek)
női 200 m mell
férfi 4×100 m gyorsváltó
női 1500 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)

elődöntők, döntők 18.00
férfi 100 m pillangó DÖNTŐ
női 50 m hát DÖNTŐ
férfi 200 m gyors elődöntő
női 100 m pillangó elődöntő
férfi 50 m hát elődöntő
női 200 m mell elődöntő
férfi 200 m mell DÖNTŐ
női 200 m gyors DÖNTŐ

augusztus 15., hétfő:

ASZTALITENISZ
Vegyes páros elődöntő, DÖNTŐ, női egyes (Póta Georgina, Madarász Dóra, Hartbrich Leonie, Bálint Bernadett) és férfi egyes (Majoros Bence, Szudi Ádám, Lakatos Tamás, András Csaba) csoportmérkőzések 9.30

ATLÉTIKA
férfi súlylökés, selejtező 10.00
tízpróba, 100 m 10.05
női rúdugrás, selejtező (Klekner Hanga) 10.25
női maraton (Szabó Nóra, Erdélyi Zsófia) 10.30 (városközpont)
férfi 100 m, előfutam 10.40
tízpróba, távolugrás 10.50
női 100 m, előfutam (Takács Boglárka) 11.05
női súlylökés, selejtező 11.20
férfi maraton (Csere Gáspár) 11.30 (városközpont)
férfi távolugrás, selejtező 12.10
tízpróba, súlylökés 12.40
női diszkoszvetés, selejtező (A csoport) 18.15
tízpróba, magasugrás 18.30
férfi 400 m, előfutam 19.00
női diszkoszvetés, selejtező (B csoport) 19.25
női 400 m, előfutam 19.35
férfi hármasugrás, selejtező 20.05
férfi 1500 m, előfutam (Szögi István) 20.15
női súlylökés, DÖNTŐ 20.38
férfi súlylökés, DÖNTŐ 20.58
tízpróba, 400 m 21.15
női 10 000 m, DÖNTŐ 21.48

KERÉKPÁR
pálya:
férfi (Orosz Gergő, Drijver Bertold) és női omnium selejtező (Borissza Johanna), férfi egyéni időfutam 1 km selejtező (Csengői Bálint, Szalontay Sándor), férfi és női omnium scratch 12.00
női sprint, elődöntő
női és férfi omnium tempo, kieséses, pontverseny, DÖNTŐ
férfi egyéni időfutam, 1 km, DÖNTŐ
női sprint, DÖNTŐ 15.45

SPORTMÁSZÁS
Férfi és női selejtező, férfi és női DÖNTŐ (gyorsasági mászás) 12.30

STRANDRÖPLABDA
Női csoportmérkőzések 17.15

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00:

női 50 m gyors (Senánszky Petra)
férfi 50 m mell
női 100 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m pillangó (Márton Richárd, Milák Kristóf)
női 200 m vegyes (Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma)
4×100 m vegyes gyorsváltó
férfi 1500 m gyors (Betlehem Dávid)

elődöntők, döntők 18.00
női 100 m pillangó DÖNTŐ
női 200 m gyors DÖNTŐ
női 200 m mell DÖNTŐ
női 100 m hát elődöntő
férfi 50 m mell elődöntő
női 50 m gyors elődöntő
férfi 200 m pillangó elődöntő
női 200 m vegyes elődöntő
frfi 50 m hát DÖNTŐ
női 1500 m gyors DÖNTŐ
4×100 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

augusztus 16., kedd:

ASZTALITENISZ
Női páros, férfi páros 1. forduló, női egyes és férfi egyes csoportmérkőzések 9.00

ATLÉTIKA
női 35 km-es gyaloglás, DÖNTŐ (Madarász Viktória, Récsei Rita) 8.30 (városközpont)
férfi 35 km-es gyaloglás, DÖNTŐ (Venyercsán Bence, Helebrandt Máté) 8.30 (városközpont)
tízpróba, 110 gát 9.05
férfi 110 m gát, előfutam (Szűcs Valdó, Szeles Bálint, Eszes Dániel) 9.35
női távolugrás, selejtező (Lesti Diana) 9.50
tízpróba, diszkoszvetés (A) 9.50
női 1500 m, előfutam 10.15
tízpróba, diszkoszvetés (B) 10.55
tízpróba, rúdugrás (A) 11.30
férfi 3000 m akadály, előfutam (Palkovits István) 11.40
női kalapácsvetés, selejtező, A (Gyurátz Réka) 12.15
férfi 400 m, elődöntő 12.25
tízpróba, rúdugrás (B) 12.30
női 400 m, elődöntő 13.00
női kalapácsvetés, selejtező, B (Gyurátz Réka) 13.30
férfi magasugrás, selejtező (Bakosi Péter) 18.35
tízpróba, gerelyhajítás (A) 18.40
tízpróba, gerelyhajítás (B) 19.40
férfi 100 m, elődöntő 20.05
férfi távolugrás, DÖNTŐ 20.27
női 100 m, elődöntő 20.35
női diszkoszvetés, DÖNTŐ 21.02
férfi 5000 m, DÖNTŐ 21.08
tízpróba, 1500 m, DÖNTŐ 21.35
férfi 100 m, DÖNTŐ 22.15
női 100 m, DÖNTŐ 22.25

KERÉKPÁR
pálya:
férfi és női madison selejtező (Orosz Gergő, Drijver Bertold), férfi és női keirin 1. forduló és reményfutam (Csengői Bálint, Szalontay Sándor) 12.00
férfi és női keirin elődöntő
női madison 30 km DÖNTŐ
női keirin DÖNTŐ
férfi keirin DÖNTŐ
férfi madison 50 km DÖNTŐ 16.30

STRANDRÖPLABDA
Női csoportmérkőzések 10.00
Férfi csoportmérkőzések 10.00

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00:

férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián)
női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Nyírádi Réka, Sebestyén Dalma)
férfi 100 m hát (Kovács Benedek)
női 50 m mell
férfi 200 m vegyes (Kós Hubert)
4×200 m vegyes gyorsváltó

elődöntők, döntők 18.00
férfi 200 m pillangó DÖNTŐ
női 50 m gyors DÖNTŐ
férfi 50 m mell DÖNTŐ
női 200 m vegyes DÖNTŐ
férfi 50 m gyors elődöntő
női 50 m mell elődöntő
férfi 1500 m gyors DÖNTŐ
női 200 m pillangó elődöntő
férfi 200 m vegyes elődöntő
női 100 m hát DÖNTŐ
férfi 100 m hát elődöntő
4×200 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

augusztus 17., szerda:

ASZTALITENISZ
Női páros, férfi páros nyolcaddöntő, negyeddöntő, női egyes és férfi egyes 1. forduló 9.30

ATLÉTIKA
férfi kalapácsvetés, selejtező, A (Halász Bence, Rába Dániel, Pars Krisztián) 9.35
hétpróba, női 100 m gát (Krizsán Xénia) 10.30
férfi kalapácsvetés, selejtező, (Halász Bence, Rába Dániel, Pars Krisztián) 10.50
férfi 400 m gát, előfutam 11.05
hétpróba, magasugrás (Krizsán Xénia) 11.35
női 400 m gát, előfutam (Molnár Janka) 11.40
férfi diszkoszvetés, selejtező, (Szikszai Róbert, Huszák János) 12.20
női hármasugrás, selejtező 12.35
férfi diszkoszvetés, selejtező, B (Szikszai Róbert, Huszák János) 13.35
hétpróba, súlylökés (Krizsán Xénia) 19.54
női rúdugrás, DÖNTŐ 20.00
férfi hármasugrás, DÖNTŐ 20.15
férfi 110 m gát, elődöntő 20.30
női kalapácsvetés, DÖNTŐ 21.05
hétpróba, 200 m (Krizsán Xénia) 21.10
férfi 400 m, DÖNTŐ 21.43
női 400 m, DÖNTŐ 22.02
férfi 110 m gát, DÖNTŐ 22.22

KERÉKPÁR
országút:
női egyéni időfutam (Fürstenfeldbruck), DÖNTŐ 14.00
férfi egyéni időfutam (Fürstenfeldbruck), DÖNTŐ 17.30 (Dina Márton, Peák Barnabás)

SPORTMÁSZÁS
Női DÖNTŐ (szabad és nehézségi) 15.00

STRANDRÖPLABDA
Női csoportmérkőzések 10.00
Férfi csoportmérkőzések 10.00

ÚSZÁS (Róma)
előfutamok 9.00

női 400 m gyors (Fábián Bettina, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória)
férfi 400 m gyors
női 4×100 m vegyesváltó
férfi 4×100 m vegyesváltó

döntők 18.00
férfi 50 gyors
női 50 mell
férfi 100 m hát
női 200 m pillangó
férfi 200 m vegyes
női 400 m gyors
férfi 400 m gyors
női 4×100 m vegyesváltó
férfi 4×100 m vegyesváltó

augusztus 18., csütörtök:

ASZTALITENISZ
Női páros, férfi páros elődöntő, DÖNTŐ, női egyes 2. forduló 10.00

ATLÉTIKA
női gerelyhajítás, selejtező, A (Szilágyi Réka) 9.00
női 3000 m akadály, előfutam (Vindics-Tóth Lili) 9.20
hétpróba, távolugrás (Krizsán Xénia) 9.25
férfi 800 m, előfutam (Huller Dániel) 10.10
női gerelyhajítás, selejtező, B (Szilágyi Réka) 10.15
női 800 m, előfutam (Bartha-Kéri Bianka) 10.45
férfi rúdugrás, selejtező 10.50
férfi 400 m gát, elődöntő 11.25
hétpróba, gerelyhajítás, A (Krizsán Xénia) 11.36
női 400 m gát, elődöntő 11.55
férfi 200 m, előfutam (Máté Tamás) 12.30
hétpróba, gerelyhajítás, B (Krizsán Xénia) 12.48
női 200 m, előfutam 13.05
férfi magasugrás, DÖNTŐ (Bakosi Péter) 20.05
férfi kalapácsvetés, DÖNTŐ 20.10
férfi 200 m, elődöntő 20.13
női 200 m, elődöntő 20.37
női távolugrás, DÖNTŐ 20.58
férfi 1500 m, DÖNTŐ 21.05
női 5000 m, DÖNTŐ (Wagner-Gyürkés Viktória) 21.25
hétpróba, 800 m, (Krizsán Xénia) DÖNTŐ 21.55

KAJAK-KENU
500 és 1000 méteres elő- és középfutamok 9.00 (Hüttner Csaba szövetségi kapitány később jelöli ki a magyar Eb-keretet.)

SPORTMÁSZÁS
Férfi DÖNTŐ (szabad és nehézségi) 15.00

STRANDRÖPLABDA
Nők, a nyolcaddöntőbe jutásért és nyolcaddöntő 10.00
Férfiak, a nyolcaddöntőbe jutásért 10.00

TORNA
Férfi selejtező, egyéni összetett DÖNTŐ (Mészáros Krisztofer, Balázs Krisztián, Tomcsányi Benedek, Kardos Botond, Kiss Balázs) 10.00

augusztus 19., péntek:

ASZTALITENISZ
Női egyes nyolcaddöntő, negyeddöntő, férfi egyes 2. forduló, nyolcaddöntő 10.00

ATLÉTIKA
férfi 4×100 m, előfutam 10.00
férfi gerelyhajítás, selejtező (A) 10.00
női magasugrás, selejtező (Szabó Barbara) 10.05
női 4×100 m, előfutam (Magyarország) 10.25
női 800 m, elődöntő 10.50
férfi 4×400 m, előfutam (Magyarország) 11.10
férfi gerelyhajítás, selejtező (B) 11.15
női 4×400 m, előfutam (Magyarország) 11.40
férfi diszkoszvetés, DÖNTŐ 20.20
férfi 800 m, elődöntő 20.27
női 1500 m, DÖNTŐ 20.45
női hármasugrás, DÖNTŐ 20.55
férfi 3000 m akadály, DÖNTŐ 21.00
férfi 200 m, DÖNTŐ 21.20
női 400 m gát, DÖNTŐ 21.45
férfi 400 m gát, DÖNTŐ 22.00
női 200 m, DÖNTŐ 22.22

KAJAK-KENU (Hüttner Csaba szövetségi kapitány később jelöli ki a magyar Eb-keretet.)
200 és 500 méteres előfutamok, 500 és 1000 méteres középfutamok 9.00 és 17.30
A DÖNTŐK (férfi K-4 1000 m, női K-2 1000 m, férfi C-2 1000 m, női C-1 500 m, férfi K-1 500 m, para női és férfi VL3 200 m, para női és férfi VL2 200 m, para női és férfi VL1 200 m) 14.22

KERÉKPÁR
hegyikerékpár:
férfi verseny, DÖNTŐ 17.00

STRANDRÖPLABDA
Nők, negyeddöntő, elődöntő 10.00
Férfiak, nyolcaddöntő 10.00

TORNA
Junior férfi selejtező, egyéni összetett döntő, csapat döntő (Molnár Botond, Závory Szilárd, Juhász Balázs, Mentovai István, Zámbori Zala) 10.00

augusztus 20., szombat:

ASZTALITENISZ
Női egyes elődöntő, férfi egyes negyeddöntő, elődöntő 10.30

ATLÉTIKA
férfi 20 km-es gyaloglás, DÖNTŐ 8.30 (városközpont)
női 20 km-es gyaloglás, DÖNTŐ (Oláh Barbara, Récsei Rita) 10.15 (városközpont)
férfi rúdugrás, DÖNTŐ 20.05
női 800 m, DÖNTŐ 20.15
női gerelyhajítás, DÖNTŐ 20.25
női 100 m gát, előfutam (Kozák Luca) 20.43
férfi 4×400 m, DÖNTŐ 21.15
női 4×400 m, DÖNTŐ 21.45
női 3000 m akadály, DÖNTŐ 22.13

KAJAK-KENU (Hüttner Csaba szövetségi kapitány később jelöli ki a magyar Eb-keretet.)
200 és 500 méteres középfutamok 9.00
A DÖNTŐK (férfi C-1 1000 m, férfi K-1 1000 m, női K-2 500 m, női C-2 500 m, férfi K-4 500 m, női K-1 200 m, férfi C-1 200 m, férfi K-2 200 m, férfi C-1 5000 m, férfi K-1 5000 m, női K-1 5000 m, női C-1 5000 m) 12.51

KERÉKPÁR
hegyikerékpár:
női verseny, DÖNTŐ 12.00

STRANDRÖPLABDA
Nők, bronzmérkőzés, DÖNTŐ 11.15
Férfiak, negyeddöntő 11.15

TORNA
Férfi csapat DÖNTŐ 14.45

augusztus 21., vasárnap:

ASZTALITENISZ
Női egyes DÖNTŐ, férfi egyes DÖNTŐ 14.30

ATLÉTIKA
női magasugrás, DÖNTŐ 19.05
női 100 m gát, elődöntő 19.10
férfi 800 m, DÖNTŐ 19.40
férfi gerelyhajítás, DÖNTŐ 19.50
férfi 10 000 m, DÖNTŐ 20.00
női 100 m gát, DÖNTŐ 20.45
férfi 4×100 m, DÖNTŐ 21.12
női 4×100 m, DÖNTŐ 21.22

KAJAK-KENU (Hüttner Csaba szövetségi kapitány később jelöli ki a magyar Eb-keretet.)
para döntők (női és férfi KL3 200 m, női és férfi KL2 200 m, női és férfi KL1 200 m) 9.05
A DÖNTŐK (női K-1 1000 m, férfi K-2 1000 m, férfi C-1 500 m, női C-2 200 m, férfi C-2 200 m, női K-2 200 m, női K-1 500 m, férfi C-2 500 m, férfi K-2 500 m, női C-1 200 m, férfi K-1 200 m, női K-4 500 m) 11.06

KERÉKPÁR
országút:
női mezőnyverseny (rajt: Landsberg), DÖNTŐ 11.30

STRANDRÖPLABDA
Férfiak, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ 11.00

TORNA
Junior férfi szerenkénti döntők: talaj, lólengés, gyűrű, ugrás, nyújtó, korlát 9.45
Férfi szerenkénti DÖNTŐK: talaj, lólengés, gyűrű, ugrás, nyújtó, korlát 13.45

További tartalmak