Musorujsag
Élő Eredmények
×

A müncheni Eb-k és a római vizes Eb szombati közvetítéseinek programja

A müncheni Eb-k és a római vizes Eb szombati közvetítéseinek programja

m4sport.hu
A kilenc sportágat magába foglaló müncheni Európa-bajnokságok és a római a vizes Eb eseményeiről igyekszünk minden lényegest megmutatni. Alább a szombati közvetítések programját csatornánkénti leosztásban,a magyar érintettségek kiemelésével szortíroztuk.

EURÓPA-BAJNOKSÁGOK, MÜNCHEN:

Élő közvetítéseink az M4 Sporton és az m4sport.hu-n >>>

10:00 – pályakerékpár – férfi sprint, selejtező (Csengői Bálint, Szalontay Sándor), nyolcaddöntő; női egyéni időfutam, 500 m, selejtező; férfi és női egyéni üldözéses, selejtező; női kieséses, selejtező (Kercsó-Magos Zsuzsanna, Borissza Johanna); férfi scratch, selejtező (Orosz Gergő, Drijver Bertold)

14:00 – torna, női csapatverseny

16:00 – triatlon, férfi elit verseny (Bicsák Bence, Lehmann Csongor, Tóth Tamás, Dévay Márk, Dévay Zsombor)

 

Élő közvetítéseink az M4 Sport+-on és az m4sport.hu-n >>> 

08:30 – evezés. előfutamok és döntők (para PR1 férfi egypár (Pető Zsolt), férfi könnyűsúlyú négypár, női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női kormányos nélküli négyes, férfi kormányos nélküli négyes, női négypár, férfi négypár, női kétpár, férfi nyolcas)

10:00 – asztalitenisz, Női páros (Póta Georgina, Madarász Dóra; Hartbrich Leonie, Bálint Bernadett)

férfi páros (Szudi Ádám, Ecseki Nándor; Majoros Bence, András Csaba)

vegyes páros (Ecseki Nándor, Madarász Dóra; Majoros Bence, Hartbrich Leonie)

14:00 – torna, női csapatverseny

16:00 – női lead sportmászás

17:30 – férfi bould sportmászás

 

VIZES EURÓPA-BAJNOKSÁG, RÓMA:

Élő közvetítéseink az M4 Sporton és az m4sport.hu-n >>>

Úszás, előfutamok 9.00:
női 200 m gyors (Késely Ajna, Pádár Nikolett)
férfi 100 m pillangó (Kós Hubert, Milák Kristóf)
női 50 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter)
férfi 200 m mell (Zombori Gábor)
női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Mihályvári-Farkas Viktória, Nyírádi Réka)
női 4×100 m gyorsváltó

elődöntők, döntők 18.00:
női 200 m gyors elődöntő
férfi 200 m hát DÖNTŐ (Kós Hubert, Kovács Benedek)
női 50 m pillangó DÖNTŐ
férfi 100 m gyors DÖNTŐ (Milák Kristóf, Németh Nándor)
női 100 m mell DÖNTŐ
férfi 100 m pillangó elődöntő
női 50 m hát elődöntő
férfi 200 m mell elődöntő
női 400 m vegyes DÖNTŐ
férfi 800 m gyors DÖNTŐ
női 4×100 m gyorsváltó DÖNTŐ

Élő közvetítéseink az M4 Sport+-on és az m4sport.hu-n >>> 

15:00 – műúszás, páros szabadprogram

16:10 – műúszás, vegyespáros, szabadprogram

További tartalmak