Musorujsag
Élő Eredmények
×

Ez vár ránk idén: íme a 2023-as részletes sportnaptár!

Ez vár ránk idén: íme a 2023-as részletes sportnaptár!

m4sport.hu
Olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda-világbajnoksággal indul és a nők hasonló viadalával zárul a 2023-as nagy nemzetközi tornák sorozata. Összegyűjtöttük az idén ránk váró fontosabb sporteseményeket.

Vastag betűkkel a kiemelt világesemények, dőlt betűvel a Magyarországon megrendezésre kerülő, illetve a magyar érdekeltségű sportesemények.

Január:

XII. 31-I. 15. Dakar-rali, Szaúd-Arábia
4. Síugró Négysáncverseny, 3. állomás, Innsbruck
6. Síugró Négysáncverseny, 4. állomás, Bischofshofen
6-8. Gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Hamar
11-29. Olimpiai kvalifikációs férfi kézilabda-világbajnokság, Svédország-Lengyelország
12-22. Téli Egyetemi Játékok, Lake Placid
13-15. Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Gdansk
16-29. Ausztrál nyílt teniszbajnokság, Melbourne
21-28. Téli Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál, Friuli-Venezia Giulia
22. Monte-Carlo rali, a világbajnokság 1. futama, Monte-Carlo
23-29. Műkorcsolya Európa-bajnokság, Espoo
23-II.5. Bob- és szkeleton-világbajnokság, St. Moritz
28. Asztalitenisz női Európa-kupa, negyeddöntő (Linares-Budaörs)
28-29. Labdarúgás, az OTP Bank Liga 17. (első tavaszi) fordulója
28-29. Evezős ergométeres Európa-bajnokság, Párizs
31. Asztalitenisz női Európa-kupa, negyeddöntő (Budaörs-Linares)

Február:

67. Bocskai István Nemzetközi Ökölvívó Emlékverseny, Debrecen (időpont később)
I.23-5. Bob- és szkeleton-világbajnokság, St. Moritz
1-11. Labdarúgó klubvilágbajnokság, Marokkó
3-4. Tenisz Davis Kupa, selejtező, Magyarország-Franciaország, Tatabánya
3-5. Cyclocross (terepkerékpár)-vb, Hoogerheide
4-5. Tollaslabda magyar bajnokság, Cegléd
6-19. Alpesisí-világbajnokság, Courchevel-Méribel
8-12. Pályakerékpáros Európa-bajnokság, Grenchen
8-19. Sílövő-világbajnokság, Oberhof
9. Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Izland
12. Női kosárlabda Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Románia
12. Svéd-rali, a világbajnokság 2. futama
12. Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, Glendale
14-15. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
14-19. Nemzetközi fedett pályás öttusaverseny, Budapest
14-19. Asztalitenisz női Európa-kupa, elődöntők
16. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, első mérkőzések
18-19. Fedett pályás atlétikai országos bajnokság
19-III.5. Szabadstílusú sí- és hódeszka-világbajnokság, Bakuriani
21-22. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
22-III.5. Északisí-világbajnokság, Planica
23. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágók
23. Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező, Litvánia-Magyarország
25-26. Asztalitenisz Európa Top 16-bajnokság, Montreux
25-26. Evezős ergométeres országos bajnokság, Győr
25-26. Evezős ergométeres világbajnokság, Toronto
25-III.4. Tenisz fedett pályás országos bajnokság, Pécs
26. Férfi kosárlabda világbajnoki selejtező, Magyarország – Bosznia-Hercegovina
27. FIFA Év legjobbjai díjátadó, Zürich

Március:

Női ökölvívó-világbajnokság – később kijelölendő helyszínen és időpontban
II. 19-5. Szabadstílusú sí- és hódeszka-világbajnokság, Bakuriani
II. 22-5. Északisí-világbajnokság, Planica
II. 25-4. Tenisz fedett pályás országos bajnokság, Pécs
2-5. Fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság, Isztambul
2-5. Gyorskorcsolya-világbajnokság, Heerenveen
4-5. Téli dobó országos bajnokság
5. Forma-1, Bahreini Nagydíj, Szahír
5-15. Olimpiai kvalifikációs légfegyveres Európa-bajnokság, Tallinn
7-8. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
9. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzések
9. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, 3. forduló, Svájc-Magyarország
10-12. Rövidpályás gyorskorcsolya-világbajnokság, Szöul
10-12. WestEnd férfi és női párbajtőr Grand Prix, Budapest
11-12. Dobó Európa-kupa, Leiria
11-12. Férfi és női röplabda Magyar Kupa-döntő
12. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, 4. forduló, Magyarország-Svájc
14-15. Labdarúgó Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
16. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, nyolcaddöntő, visszavágók
16-19. Női futsal Európa-bajnokság, négyes döntő, Debrecen
18. Milánó-Sanremo egynapos országúti kerékpárverseny
18-19. Női röplabda Közép-európai Liga-döntő
18-19. Női kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
18-19. Női kézilabda Európa-liga, negyeddöntő, első mérkőzések
18-26. Női curling-világbajnokság, Sandviken
19. Forma-1, Szaúdi Nagydíj, Dzsidda
19. Mexikó-rali, a világbajnokság 3. futama
20-26. Műkorcsolya-világbajnokság, Szaitama
21. Férfi kézilabda Európa-liga, nyolcaddöntő, első mérkőzések
22-23. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzések
23. Labdarúgó barátságos mérkőzés: Magyarország-Észtország, Puskás Aréna
24-26. – Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard egyéni és csapat világkupaverseny
25-26. Női kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
25-26. Női kézilabda Európa Liga, negyeddöntő, visszavágók
26. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Portugál Nagydíj, Portimao
27. Labdarúgó Európa-bajnoki selejtező: Magyarország-Bulgária, Puskás Aréna
28. Férfi kézilabda Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágók
28-IV. 2. Asztalitenisz női Európa-kupa, döntő
29-30. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágók
29-IV. 2. Torna junior világbajnokság, Antalya
31-IV. 1. Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Lake Placid
31-IV. 1. Női vízilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő
Asztalitenisz országos bajnokság – később kijelölendő helyszínen és időpontban

Április:

III. 28-2. Asztalitenisz női Európa-kupa, döntő
III. 29-2. Torna junior világbajnokság, Antalya
III. 31-1. Szinkronkorcsolya-világbajnokság, Lake Placid
III. 31-1. Női vízilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő
1-9. Férfi curling-világbajnokság, Ottawa
2. Forma-1, Ausztrál Nagydíj, Melbourne
2. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Argentin Nagydíj, Termas de Rio Hondo
2. Flandriai országúti kerékpáros körverseny
5-16. Női jégkorong-világbajnokság, Brampton, Kanada
7. vagy 8. Női kézilabda világbajnoki selejtező, első mérkőzés, Izland-Magyarország
8-9. Férfi kézilabda Magyar Kupa, négyes döntő
9. Párizs-Roubaix egynapos országúti kerékpárverseny
11-12. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
11-16. Olimpiai kvalifikációs torna Európa-bajnokság, Antalya
11. vagy 12. Női kézilabda világbajnoki selejtező, visszavágó, Magyarország-Izland
13. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, negyeddöntő, első mérkőzések
14-16. Női vízilabda világkupa-selejtező, 1. torna
15-23. Súlyemelő Európa-banokság, Jereván
16. Forma-1, Kínai Nagydíj, Sanghaj
16. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Egyesült Államok Nagydíja, Austin
17-23. Birkózó Európa-bajnokság, Zágráb
18-19. Labdarúgó Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
18-22. Férfi vízilabda világkupa-selejtező, 1. torna
19-22. Úszó országos bajnokság, Kaposvár
20. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, negyeddöntő, visszavágók
22-23. Női kézilabda Magyar Kupa, négyes döntő
22-29. Vegyespáros curling-világbajnokság, Kangnung
22. Duatlon, sprint távú országos-bajnokság, Balatonboglár
23. Horvát-rali, a világbajnokság 4. futama
23. Liege-Baston-Liege egynapos országúti kerékpárverseny
23. Duatlon, vegyes váltó országos-bajnokság, Balatonboglár
25-30. Öttusa világkupaverseny, Budapest
26. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Litvánia-Magyarország
28-30. Női vízilabda világkupa-selejtező, 2. torna
29. Rögbi, Európa-bajnokság, Konferencia 1, északi csoport, Moldova-Magyarország, Kisinyov
29-30. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
30. Férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Grúzia
30. Forma-1, Azeri Nagydíj, Baku
30. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Jerez

Május:

1-14. Férfi ökölvívó-világbajnokság, Taskent
2-6. Férfi vízilabda világkupa-selejtező, 2. torna
3. Labdarúgó MOL Magyar Kupa döntője, Puskás Aréna
5. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Doha
5-7. Kajak-kenu I. felnőtt válogató (férfi kajak, illetve női és férfi kenu) és női kajak tájékoztató, Szeged
6. Rögbi, Európa-bajnokság, Konferencia 1, északi csoport, Magyarország-Lettország, Budapest
6-7. Női kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
6-28. Giro d’Italia országúti kerékpáros körverseny
7. Forma-1, Miami Nagydíj, Miami
7-14. Olimpiai kvalifikációs cselgáncs-világbajnokság, Doha
9-10. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzések
10-11. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, első mérkőzések
10-14. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körverseny
11. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, elődöntő, első mérkőzések
11-14. Kajak-kenu világkupa, Szeged
12. Női kézilabda Bajnokok Ligája, a budapesti négyes döntő sorsolása
12-28. Jégkorong, világbajnokság, Tampere és Riga
13-14. Női kézilabda Európa-liga, négyes döntő
14. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Francia Nagydíj, Le Mans
14. Portugál-rali, a világbajnokság 5. futama
14. Duatlon, középtávú országos-bajnokság, Tab
16-17. Labdarúgó Bajnokok Ligája, elődöntő, visszavágók
17-21. Olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika Európa-bajnokság, Baku
17-18. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágók
18. Labdarúgó Európa- és Konferencia-Liga, elődöntő, visszavágók
19-21. Kajak-kenu I. válogató (női kajak), Szolnok
19-21. Kajak-kenu maraton országos bajnokság, Győr
20. Triatlon, klubcsapat országos-bajnokság, Tiszaújváros
20. Rögbi, bajnoki döntő és helyosztók, Budapest
21. Forma-1, Emila Romagna Nagydíj, Imola
23-28. Strandkézilabda Európa-bajnokság
25-28. Evezés, Európa-bajnokság, Bled
26-28. Kajak-kenu világkupa, Poznan
28. Forma-1, Monacói Nagydíj, Monte-Carlo
28. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Rabat
31. Labdarúgó Európa-liga döntője, Puskás Aréna
27-VI. 25. Röplabda, női és férfi Európa-liga, arany és ezüst divízió
29-VI. 11. Francia nyílt teniszbajnokság, Párizs
31-VI. 3. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Belgrád

Június:

V. 27-25. Röplabda, női és férfi Európa-liga, arany és ezüst divízió
V. 29-11. Francia nyílt teniszbajnokság, Párizs
V. 31-3. Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, nyolcas döntő, Belgrád
2. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Róma
2-4. Triatlon, rövid (olimpiai) távú Európa-bajnokság, Madrid
3-4. Női kézilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő, Budapest
4. Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona
4. Szardínia-rali, a világbajnokság 6. futama
4. Triatlon, vegyesváltó országos-bajnokság,, Lengyeltóti
7. Labdarúgó Konferencia-liga döntője, Prága
8-11. Jet-ski Európa- és junior világbajnokság, Nyíregyháza
9. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Párizs
10. Labdarúgó Bajnokok Ligája döntője, Isztambul
10. Triatlon, középtávú országos-bajnokság, Keszthely
10. Hetesrögbi, Budapest
11. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Olasz Nagydíj, Mugello
14-18. Labdarúgó Nemzetek Ligája négyes döntője, Hollandia
15. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Oslo
15-25. Női kosárlabda Európa-bajnokság, Szlovénia és Izrael
15-17. Kajak-kenu II. válogató (női kajak, nem olimpiai számok), Szeged
17. Labdarúgó Eb-selejtező: Montenegró-Magyarország, Podgorica
17-18. Férfi kézilabda Bajnokok Ligája, négyes döntő, Köln
17-18. Hetesrögbi, másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, 1. forduló, Zágráb
18. Forma-1, Kanadai Nagydíj, Montreal
18. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Német Nagydíj, Saschsenring
18. Triatlon, sprint távú országos-bajnokság, Baja
20. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Litvánia, Puskás Aréna
20-22. Atlétikai csapat Európa-bajnokság, Chorzów
21-VII.2. Európa Játékok, Krakkó és környéke
23-25. Női vízilabda világkupa, szuperdöntő
24-VII.2. U19-es férfi kosárlabda-világbajnokság, Debrecen
25. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Holland Nagydíj, Assen
25. Kenya-rali, a világbajnokság 7. futama
16-VII.16. Labdarúgó Ázsia Kupa, Szaúd-Arábia ???
30. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Lausanne
30-VII. 2. Férfi vízilabda világkupa, szuperdöntő

Július:

VI. 16-16. Labdarúgó Ázsia Kupa, ?
VI. 21-2. Európa Játékok, Krakkó és környéke
VI. 24-2. U19-es férfi kosárlabda-világbajnokság, Debrecen
VI. 26-16. Labdarúgó Arany Kupa, ?
VI. 30-2. Férfi vízilabda világkupa, szuperdöntő
1-23. Tour de France országúti kerékpáros körverseny
2. Forma-1, Osztrák Nagydíj, Spielberg
2. Atlétikai Gyémán Liga-verseny, Stockholm
3-16. Wimbledoni teniszbajnokság
6-9. Evezés, országos bajnokság, Szeged
7-8. Atlétikai országos bajnokság
8. V4 országúti kerékpárverseny magyarországi szakasza
8-9. Triatlon, világkupa, Tiszaújváros
8. Triatlon, Vasi Vasember, Szombathely
8-9. Hetesrögbi, másodosztályú (Trophy) Európa-bajnokság, 2. forduló, Budapest
9. Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone
9. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Kazah Nagydíj, Almati
10-18. Vívó-világbajnokság, Milánó
11-22. Röplabda leány U17-es Európa-bajnokság, Békéscsaba és Vrnjacka Banja
13-16. Kajak-kenu maraton Európa-bajnokság, Slavonski Brod (Horvátország)
13-16. Birkózó Magyar Nagydíj, a nemzetközi szövetség rangsorversenye, Budapest
14-30. Vizes világbajnokság, Fukuoka
15-16. Triatlon, sprint távú és vegyes váltó-világbajnokság, Hamburg
15. Triatlon, rövid távú országos-bajnokság, Tata
16. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Silesia
18. Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíj
19-23. Nemzetközi nyílt öttusa bajnokság, Budapest
20-VIII. 20. Női labdarúgó-világbajnokság, Ausztrália és Új-Zéland
21. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Monaco
23. Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring
23. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, London
23. Észt-rali, a világbajnokság 8. futama
23-29. Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF), Maribor
24-30. Terepíjász Európa-bajnokság, Sopron
25-VIII.7. Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Leobersdorf
26-28. Kajak-kenu országos bajnokság, Szeged
29. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Sanghaj
30. Forma-1, Belga Nagydíj, Spa-Francorchamps
30-VIII. 6. Íjász világbajnokság, Berlin

Augusztus:

VII. 20-20. Női labdarúgó-világbajnokság, Ausztrália és Új-Zéland
VII. 25-7. Olimpiai kvalifikációs koronglövő Európa-bajnokság, Leobersdorf
VII. 30-6. Íjász világbajnokság, Berlin
2-6. Strandröplabda Európa-bajnokság, Bécs
3. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Sencsen
3-13. Kerékpáros világbajnokság, Glasgow
4-6. Cselgáncs Mesterek Kupája, Budapest
4-6. Triatlon, sprint távú Európa-bajnokság, Balikesir
5-15. Strand Világjátékok, Bali
6. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Brit Nagydíj, Silverstone
6. Finn-rali, a világbajnokság 9. futama
6. Triatlon, váltó országos-bajnokság
10-20. Vitorlázó olimpiai hajóosztályok világbajnoksága, Hága
14-IX.3. Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Baku
15-IX.3. Női röplabda Európa-bajnokság, Belgium, Németország, Olaszország és Észtország
16. Labdarúgó Európai Szuperkupa, Kazany
17-20. Triatlon, olimpiai tesztverseny, Párizs
19-27. Szabadtéri atlétikai világbajnokság, Budapest
20. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Osztrák Nagydíj, Spielberg
21-27. Tollaslabda világbajnokság, Koppenhága
21-28. Öttusa-világbajnokság, Bath
23-27. Négyesfogathajtó Európa-bajnokság, Exloo
23-27. Olimpiai kvalifikációs ritmikus gimnasztika világbajnokság, Valencia
23-27. Kajak-kenu olimpiai kvalifikációs világbajnokság, Duisburg
25-IX. 10. Férfi kosárlabda-világbajnokság, Japán, Indonézia és Fülöp-szigetek
26-IX. 17. Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny
27. Forma-1, Holland Nagydíj, Zandvoort
28-IX. 10. Amerikai nyílt teniszbajnokság, New York
28-IX. 16. Férfi röplabda Európa-bajnokság, Olaszország, Észak-Macedónia, Bulgária és Izrael
29-IX. 3. Díjugrató Európa-bajnokság, Milánó
30-IX. 1. Kajak-kenu előolimpia, Párizs
30-IX. 3. Kajak-kenu maraton világbajnokság, Vejen-Kolding (Dánia)
31. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Zürich

Szeptember:

VIII.14-3. Olimpiai kvalifikációs sportlövő-világbajnokság, Baku
VIII.15-3. Női röplabda Európa-bajnokság, Belgium, Németország, Olaszország és Észtország
VIII.25-10. Férfi kosárlabda-világbajnokság, Japán, Indonézia és Fülöp-szigetek
VIII.26-17. Vuelta a Espana országúti kerékpáros körverseny
VIII.28-16. Férfi röplabda Európa-bajnokság, Olaszország, Észak-Macedónia, Bulgária és Izrael
VIII.29-3. Díjugrató Európa-bajnokság, Milánó
VIII.30-1. Kajak-kenu előolimpia, Párizs
VIII.30-3. Kajak-kenu maraton világbajnokság, Vejen-Kolding (Dánia)
2-17. Súlyemelő-világbajnokság, Rijád
3. Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza
3. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katalán Nagydíj, Barcelona
3-10. Evezés, világbajnokság, Belgrád
7. Labdarúgó Eb-selejtező: Szerbia-Magyarország, Belgrád
8. Atlétikai Gyémánt Liga-verseny, Brüsszel
8-10. Torna challenge világkupaverseny, Szombathely
8-X.28. Rögbi, világbajnokság, Franciaország
9. Triatlon, hosszú távú országos-bajnokság, Balatonfűzfő
9-10. Pályaíjász országos bajnokság, Malév
10. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Misano
10. Akropolisz-rali, a világbajnokság 10. futama
10-17. Asztalitenisz csapat Európa-bajnokság, Malmö
16-17. Atlétikai Gyémánt Liga-döntő, Eugene
16-24. Olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság, Belgrád
17. Forma-1, Szingapúri Nagydíj, Szingapúr
20-24. Országúti kerékpáros Európa-bajnokság, Drenthe
22-24. III. Hungarian Darts Trophy, BOK Csarnok
23-24. Triatlon, világbajnoki-sorozat, döntő, Pontevedra
24. Forma-1, Japán Nagydíj, Szuzuka
24. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Indiai Nagydíj, Újdelhi
24. Duatlon, rövid távú országos-bajnokság, Ajka
27-X.1. Kettesfogathajtó-világbajnokság, Haras du Pin
30-X. 8. Olimpiai kvalifikciós torna világbajnokság, Antwerpen

Október:

IX. 27-1. Kettesfogathajtó-világbajnokság, Haras du Pin
IX. 30-8. Olimpiai kvalifikciós torna világbajnokság, Antwerpen
1. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, Motegi
1. Chile-rali, a világbajnokság 11. futama
6-8. Rali Európa-bajnoki futam, Nyíregyháza és környéke
6-15. Strandröplabda-világbajnokság, Tlaxcala, Mexikó
7-21. Vízilabda Európa-bajnokság, Tel Aviv
7. Il Lombardia egynapos országúti kerékpárverseny
8. Forma-1, Katari Nagydíj, Losail
14. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Szerbia, Puskás Aréna
15. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Indonéz Nagydíj, Lombok
17. Labdarúgó Eb-selejtező: Litvánia-Magyarország, ?
22. Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, Austin
22. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, Phillip Island
24-29. Karate-világbajnokság, Budapest
29. Forma-1, Mexikói Nagydíj, Mexikóváros
29. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Thaiföldi Nagydíj, Buriram
29. Közép-Európa rali, a világbajnokság 12. futama

November:

1-4. Rövidpályás úszó országos bajnokság, Debrecen
1-4. Magyar nyílt tollaslabda-bajnokság, Budapest
3-5. Olimpiai kvalifikációs cselgáncs Európa-bajnokság, Montpellier
5. Forma-1, Brazil Nagydíj, Sao Paulo
4-5. Cyclocross (terepkerékpár) Eb, Pontchateau
12. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Malajziai Nagydíj, Sepang
16. Labdarúgó Eb-selejtező: Bulgária-Magyarország, Szófia
17-19. Aerobik Európa-bajnokság, Antalya
18. Forma-1, Las Vegas-i Nagydíj, Las Vegas
19. Labdarúgó Eb-selejtező: Magyarország-Montenegró, Puskás Aréna
19. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Katari Nagydíj, Losail
19. Japán-rali, a világbajnokság 13. (utolsó) futama
26. Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, Abu-Dzabi
26. Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj
30-XII. 17. Olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokság, Dánia-Norvégia-Svédország

December:

XI. 30-17. Olimpiai kvalifikációs női kézilabda-világbajnokság, Dánia-Norvégia-Svédország
5-10. Rövidpályás úszó Európa-bajnokság, Otopeni
15-17. Vívó országos bajnokság, Budapest
28. Síugró Négysáncverseny
Papp László ökölvívó országos bajnokság (időpont és helyszín később)
Asztalitenisz Top 16-bajnokság – később kijelölendő helyszínen és időpontban

Borítókép: MTI/Máthé Zoltán

További tartalmak