Mérkőzések
A csoport
A
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Anglia
Anglia
4
4
0
0
19
4
15
12
Csehország
Csehország
5
3
0
2
9
8
1
9
Koszovó
Koszovó
5
2
2
1
10
10
0
8
Montenegró
Montenegró
5
0
2
3
3
13
-10
2
Bulgária
Bulgária
5
0
2
3
5
11
-6
2
Bulgária
1
Natsionalen Stadion Vasil Levski
Natsionalen Stadion Vasil Levski
Lejátszva
Montenegró
1
Anglia
5
Wembley Stadium
Wembley Stadium
Lejátszva
Csehország
0
Koszovó
1
Stadiumi Fadil Vokrri
Stadiumi Fadil Vokrri
Lejátszva
Bulgária
1
Montenegró
1
Gradski Stadion Podgorica
Gradski Stadion Podgorica
Lejátszva
Anglia
5
Csehország
2
Stadion Letná
Stadion Letná
Lejátszva
Bulgária
1
Montenegró
1
Gradski Stadion Podgorica
Gradski Stadion Podgorica
Lejátszva
Koszovó
1
Bulgária
2
Natsionalen Stadion Vasil Levski
Natsionalen Stadion Vasil Levski
Lejátszva
Koszovó
3
Csehország
3
Ander Stadium
Ander Stadium
Lejátszva
Montenegró
0
Koszovó
2
Stadiumi Fadil Vokrri
Stadiumi Fadil Vokrri
Lejátszva
Csehország
1
Anglia
4
Wembley Stadium
Wembley Stadium
Lejátszva
Bulgária
0
Anglia
5
St Mary’s Stadium
St Mary’s Stadium
Lejátszva
Koszovó
3
Montenegró
0
Gradski Stadion Podgorica
Gradski Stadion Podgorica
Lejátszva
Csehország
3
Csehország
-
Anglia
-
Montenegró
-
Gradski Stadion Podgorica
Gradski Stadion Podgorica
2019. 10. 11. 20:45
Bulgária
-
Bulgária
-
Natsionalen Stadion Vasil Levski
Natsionalen Stadion Vasil Levski
2019. 10. 14. 20:45
Anglia
-
Koszovó
-
Stadiumi Fadil Vokrri
Stadiumi Fadil Vokrri
2019. 10. 14. 20:45
Montenegró
-
Csehország
-
Štruncovy Sady Stadion
Štruncovy Sady Stadion
2019. 11. 14. 20:45
Koszovó
-
Anglia
-
Wembley Stadium
Wembley Stadium
2019. 11. 14. 20:45
Montenegró
-
Bulgária
-
Natsionalen Stadion Vasil Levski
Natsionalen Stadion Vasil Levski
2019. 11. 17. 18:00
Csehország
-
Koszovó
-
Stadiumi Fadil Vokrri
Stadiumi Fadil Vokrri
2019. 11. 17. 18:00
Anglia
-
B csoport
B
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Ukrajna
Ukrajna
5
4
1
0
11
1
10
13
Portugália
Portugália
4
2
2
0
10
4
6
8
Szerbia
Szerbia
5
2
1
2
10
12
-2
7
Luxemburg
Luxemburg
5
1
1
3
5
8
-3
4
Litvánia
Litvánia
5
0
1
4
4
15
-11
1
Luxemburg
2
Stade Josy Barthel
Stade Josy Barthel
Lejátszva
Litvánia
1
Portugália
0
Estádio do Sport Lisboa e Benfica
Estádio do Sport Lisboa e Benfica
Lejátszva
Ukrajna
0
Luxemburg
1
Stade Josy Barthel
Stade Josy Barthel
Lejátszva
Ukrajna
2
Portugália
1
Estádio do Sport Lisboa e Benfica
Estádio do Sport Lisboa e Benfica
Lejátszva
Szerbia
1
Litvánia
1
LFF stadionas
LFF stadionas
Lejátszva
Luxemburg
1
Ukrajna
5
Arena Lviv
Arena Lviv
Lejátszva
Szerbia
0
Szerbia
4
Stadion Rajko Mitić
Stadion Rajko Mitić
Lejátszva
Litvánia
1
Ukrajna
1
Arena Lviv
Arena Lviv
Lejátszva
Luxemburg
0
Litvánia
0
LFF stadionas
LFF stadionas
Lejátszva
Ukrajna
3
Szerbia
2
Stadion Rajko Mitić
Stadion Rajko Mitić
Lejátszva
Portugália
4
Litvánia
1
LFF stadionas
LFF stadionas
Lejátszva
Portugália
5
Luxemburg
1
Stade Josy Barthel
Stade Josy Barthel
Lejátszva
Szerbia
3
Portugália
-
Luxemburg
-
Ukrajna
-
OSK Metalist Stadion
OSK Metalist Stadion
2019. 10. 11. 20:45
Litvánia
-
Litvánia
-
Szerbia
-
Ukrajna
-
NSK Olimpiyskyi
NSK Olimpiyskyi
2019. 10. 14. 20:45
Portugália
-
Portugália
-
Estádio Algarve
Estádio Algarve
2019. 11. 14. 20:45
Litvánia
-
Szerbia
-
Stadion Rajko Mitić
Stadion Rajko Mitić
2019. 11. 14. 20:45
Luxemburg
-
Luxemburg
-
Stade Josy Barthel
Stade Josy Barthel
2019. 11. 17. 15:00
Portugália
-
Szerbia
-
Stadion Rajko Mitić
Stadion Rajko Mitić
2019. 11. 17. 15:00
Ukrajna
-
C csoport
C
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Németország
Németország
5
4
0
1
17
6
11
12
Észak-Írország
Észak-Írország
5
4
0
1
7
4
3
12
Hollandia
Hollandia
4
3
0
1
14
5
9
9
Fehéroroszország
Fehéroroszország
5
1
0
4
3
10
-7
3
Észtország
Észtország
5
0
0
5
2
18
-16
0
Hollandia
4
Stadion Feijenoord
Stadion Feijenoord
Lejátszva
Fehéroroszország
0
Észak-Írország
2
Windsor Park
Windsor Park
Lejátszva
Észtország
0
Hollandia
2
Johan Cruijff ArenA
Johan Cruijff ArenA
Lejátszva
Németország
3
Észak-Írország
2
Windsor Park
Windsor Park
Lejátszva
Fehéroroszország
1
Észtország
1
A. Le Coq Arena
A. Le Coq Arena
Lejátszva
Észak-Írország
2
Fehéroroszország
0
Borisov-Arena
Borisov-Arena
Lejátszva
Németország
2
Fehéroroszország
0
Borisov-Arena
Borisov-Arena
Lejátszva
Észak-Írország
1
Németország
8
Mainz Arena
Mainz Arena
Lejátszva
Észtország
0
Észtország
1
A. Le Coq Arena
A. Le Coq Arena
Lejátszva
Fehéroroszország
2
Németország
2
Volksparkstadion
Volksparkstadion
Lejátszva
Hollandia
4
Észtország
0
A. Le Coq Arena
A. Le Coq Arena
Lejátszva
Hollandia
4
Észak-Írország
0
Windsor Park
Windsor Park
Lejátszva
Németország
2
Fehéroroszország
-
Észtország
-
Hollandia
-
Stadion Feijenoord
Stadion Feijenoord
2019. 10. 10. 20:45
Észak-Írország
-
Fehéroroszország
-
Hollandia
-
Észtország
-
A. Le Coq Arena
A. Le Coq Arena
2019. 10. 13. 20:45
Németország
-
Németország
-
Fehéroroszország
-
Észak-Írország
-
Hollandia
-
Németország
-
Frankfurt Stadion
Frankfurt Stadion
2019. 11. 19. 20:45
Észak-Írország
-
Hollandia
-
Johan Cruijff ArenA
Johan Cruijff ArenA
2019. 11. 19. 20:45
Észtország
-
D csoport
D
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Írország
Írország
5
3
2
0
6
2
4
11
Dánia
Dánia
5
2
3
0
15
5
10
9
Svájc
Svájc
4
2
2
0
10
4
6
8
Grúzia
Grúzia
5
1
1
3
4
8
-4
4
Gibraltár
Gibraltár
5
0
0
5
0
16
-16
0
Grúzia
0
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Lejátszva
Svájc
2
Gibraltár
0
Victoria Stadium
Victoria Stadium
Lejátszva
Írország
1
Írország
1
Aviva Stadium
Aviva Stadium
Lejátszva
Grúzia
0
Svájc
3
St. Jakob-Park
St. Jakob-Park
Lejátszva
Dánia
3
Grúzia
3
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Lejátszva
Gibraltár
0
Dánia
1
Parken Stadium
Parken Stadium
Lejátszva
Írország
1
Dánia
5
Parken Stadium
Parken Stadium
Lejátszva
Grúzia
1
Írország
2
Aviva Stadium
Aviva Stadium
Lejátszva
Gibraltár
0
Gibraltár
0
Victoria Stadium
Victoria Stadium
Lejátszva
Dánia
6
Írország
1
Aviva Stadium
Aviva Stadium
Lejátszva
Svájc
1
Grúzia
0
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Lejátszva
Dánia
0
Svájc
4
Stade de Tourbillon
Stade de Tourbillon
Lejátszva
Gibraltár
0
Grúzia
-
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
Boris Paichadze Erovnuli Stadioni
2019. 10. 12. 15:00
Írország
-
Dánia
-
Svájc
-
Gibraltár
-
Victoria Stadium
Victoria Stadium
2019. 10. 15. 20:45
Grúzia
-
Svájc
-
Stade de Genève
Stade de Genève
2019. 10. 15. 20:45
Írország
-
Dánia
-
Gibraltár
-
Svájc
-
Kybunpark St. Gallen
Kybunpark St. Gallen
2019. 11. 15. 20:45
Grúzia
-
Gibraltár
-
Victoria Stadium
Victoria Stadium
2019. 11. 18. 20:45
Svájc
-
Írország
-
Dánia
-
E csoport
E
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Horvátország
Horvátország
5
3
1
1
10
5
5
10
Szlovákia
Szlovákia
5
3
0
2
9
7
2
9
Magyarország
Magyarország
5
3
0
2
7
6
1
9
Wales
Wales
4
2
0
2
4
4
0
6
Azerbajdzsán
Azerbajdzsán
5
0
1
4
5
13
-8
1
Horvátország
2
Stadion Maksimir
Stadion Maksimir
Lejátszva
Azerbajdzsán
1
Szlovákia
2
Štadión Antona Malatinského
Štadión Antona Malatinského
Nézze vissza
Magyarország
0
Wales
1
Cardiff City Stadium
Cardiff City Stadium
Lejátszva
Szlovákia
0
Magyarország
2
Groupama Aréna
Groupama Aréna
Nézze vissza
Horvátország
1
Horvátország
2
Gradski vrt
Gradski vrt
Lejátszva
Wales
1
Azerbajdzsán
1
Bakcell Arena
Bakcell Arena
Nézze vissza
Magyarország
3
Azerbajdzsán
1
Bakcell Arena
Bakcell Arena
Lejátszva
Szlovákia
5
Magyarország
1
Groupama Aréna
Groupama Aréna
Nézze vissza
Wales
0
Szlovákia
0
Štadión Antona Malatinského
Štadión Antona Malatinského
Lejátszva
Horvátország
4
Wales
2
Cardiff City Stadium
Cardiff City Stadium
Lejátszva
Azerbajdzsán
1
Azerbajdzsán
1
Bakcell Arena
Bakcell Arena
Lejátszva
Horvátország
1
Magyarország
1
Groupama Aréna
Groupama Aréna
Nézze vissza
Szlovákia
2
Horvátország
-
Magyarország
-
Szlovákia
-
Štadión Antona Malatinského
Štadión Antona Malatinského
2019. 10. 10. 20:45
Wales
-
Magyarország
-
Groupama Aréna
Groupama Aréna
2019. 10. 13. 18:00
Azerbajdzsán
-
Wales
-
Cardiff City Stadium
Cardiff City Stadium
2019. 10. 13. 20:45
Horvátország
-
Azerbajdzsán
-
Wales
-
Horvátország
-
Stadion HNK Rijeka
Stadion HNK Rijeka
2019. 11. 16. 20:45
Szlovákia
-
Szlovákia
-
Azerbajdzsán
-
Wales
-
Cardiff City Stadium
Cardiff City Stadium
2019. 11. 19. 20:45
Magyarország
-
F csoport
F
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Spanyolország
Spanyolország
6
6
0
0
17
3
14
18
Svédország
Svédország
6
3
2
1
13
8
5
11
Románia
Románia
6
3
1
2
13
7
6
10
Norvégia
Norvégia
6
2
3
1
11
8
3
9
Málta
Málta
6
1
0
5
2
13
-11
3
Feröer-szigetek
Feröer-szigetek
6
0
0
6
3
20
-17
0
Málta
2
National Stadium
National Stadium
Lejátszva
Feröer-szigetek
1
Svédország
2
Friends Arena
Friends Arena
Lejátszva
Románia
1
Spanyolország
2
Camp de Mestalla
Camp de Mestalla
Lejátszva
Norvégia
1
Málta
0
National Stadium
National Stadium
Lejátszva
Spanyolország
2
Norvégia
3
Ullevaal Stadion
Ullevaal Stadion
Lejátszva
Svédország
3
Románia
4
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Stadionul Dr. Constantin Rădulescu
Lejátszva
Feröer-szigetek
1
Feröer-szigetek
1
Tórsvøllur
Tórsvøllur
Lejátszva
Spanyolország
4
Norvégia
2
Ullevaal Stadion
Ullevaal Stadion
Lejátszva
Románia
2
Svédország
3
Friends Arena
Friends Arena
Lejátszva
Málta
0
Feröer-szigetek
0
Tórsvøllur
Tórsvøllur
Lejátszva
Norvégia
2
Málta
0
National Stadium
National Stadium
Lejátszva
Románia
4
Spanyolország
3
Estadio Santiago Bernabéu
Estadio Santiago Bernabéu
Lejátszva
Svédország
0
Feröer-szigetek
0
Tórsvøllur
Tórsvøllur
Lejátszva
Svédország
4
Norvégia
2
Ullevaal Stadion
Ullevaal Stadion
Lejátszva
Málta
0
Románia
1
Arena Națională
Arena Națională
Lejátszva
Spanyolország
2
Románia
1
Stadionul Ilie Oană
Stadionul Ilie Oană
Lejátszva
Málta
0
Spanyolország
4
Estadio Municipal El Molinón
Estadio Municipal El Molinón
Lejátszva
Feröer-szigetek
0
Svédország
1
Friends Arena
Friends Arena
Lejátszva
Norvégia
1
Feröer-szigetek
-
Románia
-
Málta
-
National Stadium
National Stadium
2019. 10. 12. 20:45
Svédország
-
Norvégia
-
Ullevaal Stadion
Ullevaal Stadion
2019. 10. 12. 20:45
Spanyolország
-
Feröer-szigetek
-
Málta
-
Románia
-
Arena Națională
Arena Națională
2019. 10. 15. 20:45
Norvégia
-
Svédország
-
Spanyolország
-
Norvégia
-
Ullevaal Stadion
Ullevaal Stadion
2019. 11. 15. 18:00
Feröer-szigetek
-
Románia
-
Arena Națională
Arena Națională
2019. 11. 15. 20:45
Svédország
-
Spanyolország
-
Málta
-
Málta
-
National Stadium
National Stadium
2019. 11. 18. 20:45
Norvégia
-
Spanyolország
-
Estadio Metropolitano
Estadio Metropolitano
2019. 11. 18. 20:45
Románia
-
Svédország
-
Feröer-szigetek
-
G csoport
G
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Lengyelország
Lengyelország
6
4
1
1
8
2
6
13
Szlovénia
Szlovénia
6
3
2
1
12
5
7
11
Ausztria
Ausztria
6
3
1
2
13
6
7
10
Észak-Macedónia
Észak-Macedónia
6
2
2
2
8
8
0
8
Izrael
Izrael
6
2
2
2
11
11
0
8
Lettország
Lettország
6
0
0
6
1
21
-20
0
Ausztria
0
Ernst-Happel-Stadion
Ernst-Happel-Stadion
Lejátszva
Lengyelország
1
Észak-Macedónia
3
National Arena Todor Proeski
National Arena Todor Proeski
Lejátszva
Lettország
1
Izrael
1
Sammy Ofer Stadium
Sammy Ofer Stadium
Lejátszva
Szlovénia
1
Izrael
4
Sammy Ofer Stadium
Sammy Ofer Stadium
Lejátszva
Ausztria
2
Lengyelország
2
Stadion Narodowy
Stadion Narodowy
Lejátszva
Lettország
0
Szlovénia
1
Stadion Stožice
Stadion Stožice
Lejátszva
Észak-Macedónia
1
Ausztria
1
Wörthersee
Wörthersee
Lejátszva
Szlovénia
0
Észak-Macedónia
0
National Arena Todor Proeski
National Arena Todor Proeski
Lejátszva
Lengyelország
1
Lettország
0
Izrael
3
Észak-Macedónia
1
National Arena Todor Proeski
National Arena Todor Proeski
Lejátszva
Ausztria
4
Lettország
0
Szlovénia
5
Lengyelország
4
Stadion Narodowy
Stadion Narodowy
Lejátszva
Izrael
0
Izrael
1
Toto Turner Stadium
Toto Turner Stadium
Lejátszva
Észak-Macedónia
1
Ausztria
6
Red Bull Arena
Red Bull Arena
Lejátszva
Lettország
0
Szlovénia
2
Stadion Stožice
Stadion Stožice
Lejátszva
Lengyelország
0
Lettország
0
Észak-Macedónia
2
Lengyelország
0
Stadion Narodowy
Stadion Narodowy
Lejátszva
Ausztria
0
Szlovénia
3
Stadion Stožice
Stadion Stožice
Lejátszva
Izrael
2
Ausztria
-
Ernst-Happel-Stadion
Ernst-Happel-Stadion
2019. 10. 10. 20:45
Izrael
-
Észak-Macedónia
-
National Arena Todor Proeski
National Arena Todor Proeski
2019. 10. 10. 20:45
Szlovénia
-
Lettország
-
Lengyelország
-
Lengyelország
-
Stadion Narodowy
Stadion Narodowy
2019. 10. 13. 20:45
Észak-Macedónia
-
Szlovénia
-
Stadion Stožice
Stadion Stožice
2019. 10. 13. 20:45
Ausztria
-
Izrael
-
Toto Turner Stadium
Toto Turner Stadium
2019. 10. 15. 20:45
Lettország
-
Szlovénia
-
Stadion Stožice
Stadion Stožice
2019. 11. 16. 18:00
Lettország
-
Ausztria
-
Ernst-Happel-Stadion
Ernst-Happel-Stadion
2019. 11. 16. 20:45
Észak-Macedónia
-
Izrael
-
Itztadion Teddy
Itztadion Teddy
2019. 11. 16. 20:45
Lengyelország
-
Észak-Macedónia
-
National Arena Todor Proeski
National Arena Todor Proeski
2019. 11. 19. 20:45
Izrael
-
Lettország
-
Ausztria
-
Lengyelország
-
Stadion Narodowy
Stadion Narodowy
2019. 11. 19. 20:45
Szlovénia
-
H csoport
H
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Törökország
Törökország
6
5
0
1
14
2
12
15
Franciaország
Franciaország
6
5
0
1
19
4
15
15
Izland
Izland
6
4
0
2
10
9
1
12
Albánia
Albánia
6
3
0
3
10
9
1
9
Moldova
Moldova
6
1
0
5
2
17
-15
3
Andorra
Andorra
6
0
0
6
0
14
-14
0
Albánia
0
Loro Boriçi Stadium
Loro Boriçi Stadium
Lejátszva
Törökország
2
Andorra
0
Estadi Nacional
Estadi Nacional
Lejátszva
Izland
2
Moldova
1
Stadionul Zimbru
Stadionul Zimbru
Lejátszva
Franciaország
4
Törökország
4
Eskişehir Yeni Stadyumu
Eskişehir Yeni Stadyumu
Lejátszva
Moldova
0
Andorra
0
Estadi Nacional
Estadi Nacional
Lejátszva
Albánia
3
Franciaország
4
Stade de France
Stade de France
Lejátszva
Izland
0
Izland
1
Laugardalsvöllur
Laugardalsvöllur
Lejátszva
Albánia
0
Moldova
1
Stadionul Zimbru
Stadionul Zimbru
Lejátszva
Andorra
0
Törökország
2
Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu
Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu
Lejátszva
Franciaország
0
Albánia
2
Elbasan Arena
Elbasan Arena
Lejátszva
Moldova
0
Andorra
0
Estadi Nacional
Estadi Nacional
Lejátszva
Franciaország
4
Izland
2
Laugardalsvöllur
Laugardalsvöllur
Lejátszva
Törökország
1
Izland
3
Laugardalsvöllur
Laugardalsvöllur
Lejátszva
Moldova
0
Franciaország
4
Stade de France
Stade de France
Lejátszva
Albánia
1
Törökország
1
Vodafone Park
Vodafone Park
Lejátszva
Andorra
0
Albánia
4
Elbasan Arena
Elbasan Arena
Lejátszva
Izland
2
Franciaország
3
Stade de France
Stade de France
Lejátszva
Andorra
0
Moldova
0
Stadionul Zimbru
Stadionul Zimbru
Lejátszva
Törökország
4
Andorra
-
Estadi Nacional
Estadi Nacional
2019. 10. 11. 20:45
Moldova
-
Izland
-
Laugardalsvöllur
Laugardalsvöllur
2019. 10. 11. 20:45
Franciaország
-
Törökország
-
Şükrü Saracoğlu
Şükrü Saracoğlu
2019. 10. 11. 20:45
Albánia
-
Franciaország
-
Stade de France
Stade de France
2019. 10. 14. 20:45
Törökország
-
Izland
-
Laugardalsvöllur
Laugardalsvöllur
2019. 10. 14. 20:45
Andorra
-
Moldova
-
Stadionul Zimbru
Stadionul Zimbru
2019. 10. 14. 20:45
Albánia
-
Törökország
-
Ali Sami Yen Spor Kompleksi
Ali Sami Yen Spor Kompleksi
2019. 11. 14. 18:00
Izland
-
Albánia
-
Andorra
-
Franciaország
-
Stade de France
Stade de France
2019. 11. 14. 20:45
Moldova
-
Albánia
-
Franciaország
-
Andorra
-
Estadi Nacional
Estadi Nacional
2019. 11. 17. 20:45
Törökország
-
Moldova
-
Stadionul Zimbru
Stadionul Zimbru
2019. 11. 17. 20:45
Izland
-
I csoport
I
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Belgium
Belgium
6
6
0
0
19
1
18
18
Oroszország
Oroszország
6
5
0
1
18
4
14
15
Kazahsztán
Kazahsztán
6
2
1
3
8
9
-1
7
Ciprus
Ciprus
6
2
1
3
11
6
5
7
Skócia
Skócia
6
2
0
4
5
13
-8
6
San Marino
San Marino
6
0
0
6
0
28
-28
0
Kazahsztán
3
Astana Arena
Astana Arena
Lejátszva
Skócia
0
Ciprus
5
GSP Stadium
GSP Stadium
Lejátszva
San Marino
0
Belgium
3
King Baudouin Stadium
King Baudouin Stadium
Lejátszva
Oroszország
1
Kazahsztán
0
Astana Arena
Astana Arena
Lejátszva
Oroszország
4
San Marino
0
San Marino Stadium
San Marino Stadium
Lejátszva
Skócia
2
Ciprus
0
GSP Stadium
GSP Stadium
Lejátszva
Belgium
2
Oroszország
9
Mordovia Arena
Mordovia Arena
Lejátszva
San Marino
0
Belgium
3
King Baudouin Stadium
King Baudouin Stadium
Lejátszva
Kazahsztán
0
Skócia
2
Hampden Park
Hampden Park
Lejátszva
Ciprus
1
Kazahsztán
4
Astana Arena
Astana Arena
Lejátszva
San Marino
0
Belgium
3
King Baudouin Stadium
King Baudouin Stadium
Lejátszva
Skócia
0
Oroszország
1
Nizhniy Novgorod Stadium
Nizhniy Novgorod Stadium
Lejátszva
Ciprus
0
Ciprus
1
GSP Stadium
GSP Stadium
Lejátszva
Kazahsztán
1
San Marino
0
San Marino Stadium
San Marino Stadium
Lejátszva
Belgium
4
Skócia
1
Hampden Park
Hampden Park
Lejátszva
Oroszország
2
Oroszország
1
Kaliningrad Stadium
Kaliningrad Stadium
Lejátszva
Kazahsztán
0
San Marino
0
San Marino Stadium
San Marino Stadium
Lejátszva
Ciprus
4
Skócia
0
Hampden Park
Hampden Park
Lejátszva
Belgium
4
Kazahsztán
-
Ciprus
-
Belgium
-
King Baudouin Stadium
King Baudouin Stadium
2019. 10. 10. 20:45
San Marino
-
Oroszország
-
Luzhniki Stadium
Luzhniki Stadium
2019. 10. 10. 20:45
Skócia
-
Kazahsztán
-
Belgium
-
Ciprus
-
Oroszország
-
Skócia
-
San Marino
-
Ciprus
-
Skócia
-
Oroszország
-
Saint Petersburg Stadium
Saint Petersburg Stadium
2019. 11. 16. 18:00
Belgium
-
San Marino
-
San Marino Stadium
San Marino Stadium
2019. 11. 16. 18:00
Kazahsztán
-
Skócia
-
Kazahsztán
-
San Marino
-
San Marino Stadium
San Marino Stadium
2019. 11. 19. 20:45
Oroszország
-
Belgium
-
King Baudouin Stadium
King Baudouin Stadium
2019. 11. 19. 20:45
Ciprus
-
J csoport
J
M
GY
D
V
RG
KG
GK
P
Olaszország
Olaszország
6
6
0
0
18
3
15
18
Finnország
Finnország
6
4
0
2
8
4
4
12
Örményország
Örményország
6
3
0
3
12
11
1
9
Bosznia-Hercegovina
Bosznia-Hercegovina
6
2
1
3
12
11
1
7
Görögország
Görögország
6
1
2
3
7
10
-3
5
Liechtenstein
Liechtenstein
6
0
1
5
1
19
-18
1
Bosznia-Hercegovina
2
Stadion Grbavica
Stadion Grbavica
Lejátszva
Örményország
1
Olaszország
2
Stadio Friuli
Stadio Friuli
Lejátszva
Finnország
0
Liechtenstein
0
Rheinpark Stadion
Rheinpark Stadion
Lejátszva
Görögország
2
Örményország
0
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Lejátszva
Finnország
2
Bosznia-Hercegovina
2
Stadion Bilino polje
Stadion Bilino polje
Lejátszva
Görögország
2
Olaszország
6
Ennio Tardini
Ennio Tardini
Lejátszva
Liechtenstein
0
Örményország
3
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Lejátszva
Liechtenstein
0
Finnország
2
Tampere Stadion
Tampere Stadion
Lejátszva
Bosznia-Hercegovina
0
Görögország
0
OACA Spyros Louis
OACA Spyros Louis
Lejátszva
Olaszország
3
Görögország
2
OACA Spyros Louis
OACA Spyros Louis
Lejátszva
Örményország
3
Olaszország
2
Juventus Stadium
Juventus Stadium
Lejátszva
Bosznia-Hercegovina
1
Liechtenstein
0
Rheinpark Stadion
Rheinpark Stadion
Lejátszva
Finnország
2
Örményország
1
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Lejátszva
Olaszország
3
Bosznia-Hercegovina
5
Stadion Bilino polje
Stadion Bilino polje
Lejátszva
Liechtenstein
0
Finnország
1
Tampere Stadion
Tampere Stadion
Lejátszva
Görögország
0
Örményország
4
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Lejátszva
Bosznia-Hercegovina
2
Finnország
1
Tampere Stadion
Tampere Stadion
Lejátszva
Olaszország
2
Görögország
1
OACA Spyros Louis
OACA Spyros Louis
Lejátszva
Liechtenstein
1
Bosznia-Hercegovina
-
Stadion Bilino polje
Stadion Bilino polje
2019. 10. 12. 18:00
Finnország
-
Olaszország
-
Olimpico in Rome
Olimpico in Rome
2019. 10. 12. 20:45
Görögország
-
Liechtenstein
-
Rheinpark Stadion
Rheinpark Stadion
2019. 10. 12. 20:45
Örményország
-
Finnország
-
Veritas Stadion
Veritas Stadion
2019. 10. 15. 18:00
Örményország
-
Görögország
-
OACA Spyros Louis
OACA Spyros Louis
2019. 10. 15. 20:45
Bosznia-Hercegovina
-
Liechtenstein
-
Rheinpark Stadion
Rheinpark Stadion
2019. 10. 15. 20:45
Olaszország
-
Örményország
-
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
Republican Stadium after Vazgen Sargsyan
2019. 11. 15. 18:00
Görögország
-
Finnország
-
Helsinki Football Stadium
Helsinki Football Stadium
2019. 11. 15. 18:00
Liechtenstein
-
Bosznia-Hercegovina
-
Stadion Bilino polje
Stadion Bilino polje
2019. 11. 15. 20:45
Olaszország
-
Görögország
-
OACA Spyros Louis
OACA Spyros Louis
2019. 11. 18. 20:45
Finnország
-
Olaszország
-
Örményország
-
Liechtenstein
-
Rheinpark Stadion
Rheinpark Stadion
2019. 11. 18. 20:45
Bosznia-Hercegovina
-