Élő Eredmények

Kulisszatitkok: Szoboszlai minden mozdulatát külön kamera rögzíti az Eb-n

m4sport.hu
Kulisszatitkok sorozatunk legújabb részében, a pénteken kezdődő Labdarúgó-Európa-bajnokság közvetítési mechanikájába tekinthetünk be. Megtudhatjuk, hogy milyen technikával kerülnek rögzítésre a magyar labdarúgó-válogatott mérkőzései, Ujvári Máté kalauzolásában pedig szemügyre vehetjük a kommentátor egységet is.

A magyar válogatott csoportmérkőzései az Európa-bajnokságon:
június 15., 15.00: Magyarország–Svájc
június 19., 18.00: Németország–Magyarország
június 23., 21.00: Magyarország–Skócia

A labdarúgó Európa-bajnokságot június 14. és július 14. között az M4 Sport és az m4sport.hu élőben közvetíti.

A teljes menetrendet itt találja > > >

A csoportkör állását itt böngészheti > > >

A csoport: Németország, Skócia, Magyarország, Svájc

1. forduló:
június 14., péntek:
21.00: Németország-Skócia, München (M4 Sport)

június 15., szombat:
15.00: Magyarország-Svájc, Köln (M4 Sport)

2. forduló (június 19., szerda):
18.00: Németország-Magyarország, Stuttgart (M4 Sport)
21.00: Skócia-Svájc, Köln (M4 Sport)

3. forduló (június 23., vasárnap):
21.00: Skócia-Magyarország, Stuttgart (M4 Sport)
21.00: Svájc-Németország, Frankfurt(M4 Sport+)

B csoport: Spanyolország, Horvátország, Olaszország, Albánia

1. forduló (június 15., szombat):
18.00: Spanyolország-Horvátország, Berlin (M4 Sport)
21.00: Olaszország-Albánia, Dortmund (M4 Sport)

2. forduló:
június 19., szerda:
15.00: Horvátország-Albánia, Hamburg (M4 Sport)

június 20., csütörtök:
21.00: Spanyolország-Olaszország, Gelsenkirchen (M4 Sport)

3. forduló (június 24., hétfő):
21.00: Horvátország-Olaszország, Lipcse (M4 Sport)
21.00: Albánia-Spanyolország, Düsseldorf (M4 Sport+)

C csoport: Szlovénia, Dánia, Szerbia, Anglia

1. forduló (június 16., vasárnap):
18.00: Szlovénia-Dánia, Stuttgart (M4 Sport)
21.00: Szerbia-Anglia, Gelsenkirchen (M4 Sport)

2. forduló (június 20., csütörtök):
15.00: Szlovénia-Szerbia, München (M4 Sport)
18.00: Dánia-Anglia, Frankfurt (M4 Sport)

3. forduló (június 25., kedd):
21.00: Anglia-Szlovénia, Köln (M4 Sport)
21.00: Dánia-Szerbia, München (M4 Sport+)

D csoport: Lengyelország, Hollandia, Ausztria, Franciaország

1. forduló:
június 16., vasárnap:
15.00: Lengyelország-Hollandia, Hamburg (M4 Sport)

június 17., hétfő:
21.00: Ausztria-Franciaország, Düsseldorf (M4 Sport)

2. forduló (június 21., péntek):
18.00: Lengyelország-Ausztria, Berlin (M4 Sport)
21.00: Hollandia-Franciaország, Lipcse (M4 Sport)

3. forduló (június 25., kedd):
18.00: Franciaország-Lengyelország, Dortmund (M4 Sport)
18.00: Hollandia-Ausztria, Berlin (M4 Sport+)

E csoport: Belgium, Szlovákia, Románia, Ukrajna

1. forduló (június 17., hétfő):
15.00: Románia-Ukrajna, München (M4 Sport)
18.00: Belgium-Szlovákia, Frankfurt (M4 Sport)

2. forduló:
június 21., péntek:
15.00: Szlovákia-Ukrajna, Düsseldorf (M4 Sport)

június 22., szombat:
21.00: Belgium-Románia, Köln (M4 Sport)

3. forduló (június 26., szerda):
18.00: Ukrajna-Belgium, Stuttgart (M4 Sport)
18.00: Szlovákia-Románia, Frankfurt (M4 Sport+)

F csoport: Törökország, Georgia, Portugália, Csehország

1. forduló (június 18., kedd):
18.00: Törökország-Georgia, Dortmund (M4 Sport)
21.00: Portugália-Csehország, Lipcse (M4 Sport)

2. forduló (június 22., szombat):
15.00: Georgia-Csehország, Hamburg (M4 Sport)
18.00: Törökország-Portugália, Dortmund (M4 Sport)

3. forduló (június 26., szerda):
21.00: Georgia-Portugália, Gelsenkirchen (M4 Sport)
21.00: Csehország-Törökország, Hamburg (M4 Sport+)

 

További tartalmak