Két magyar ezüstérem az evezősök U19-es Európa-bajnokságán
2025. 05. 26.
MTI
Két ezüstérmet szereztek a magyarok a lengyelországi Kruszwicában rendezett U19-es evezős Európa-bajnokságon.
A hazai szövetség Facebook-oldalának közlése szerint Kup Barnabás férfi egypárban, a Somogyi Dorka, Strochmayer Maja duó pedig a női kétpárban lett második.