Andrea Kimi Antonelli (Mercedes) – 1. hely
„Egy kicsit stresszes volt, mert nem szeretek elsőként kimenni az utolsó körökre, de nagyon jó volt a második köröm. Minden összeállt! Nehéz dolgunk volt a szél miatt, elég erős lökések voltak, nem lehetett kiszámítani őket. Az autón nem változtattunk jelentősen a sprint óta, csak apróságokat, a fékvibrációt próbáltuk kezelni, igyekeztünk olyan beállítást találni, amivel még jobban teljesíthetünk az időmérőn. Nem lesz könnyű dolgom holnap, mert két Ferrari van mögöttem és biztosan össze fognak dolgozni. Jó volt a tempójuk a sprinten, de a miénk is. Remélem, ez holnap is így lesz, és jó futamot tudunk teljesíteni.”
Charles Leclerc (Ferrari) – 2. hely
„Nagyon-nagyon örülök ennek az eredménynek. Nehéz futamok állnak mögöttem, amelyeken nem éreztem jól magam az autóban, szenvedtem, hogy összeálljanak a dolgok, hogy összerakjam a hétvégéket. Szóval, jó érzés, hogy itt vagyok, és rengeteg munka van mögötte a színfalak mögött. Most először éreztem tényleg jól magam, visszatért ez az érzés, ami jó. Szenvedtem, hogy kiegyensúlyozott legyek. Ez most egy jó lépés volt a helyes irányba. Mindenre odafigyeltem, a vezetési stílusomra… tényleg mindenre. Felfedeztük a hibákat és most örülök ennek a második helynek. A pole persze jobb lett volna, de Kimi nagyszerű kört futott, gratulálok neki!”
Lewis Hamilton (Ferrari) – 3. hely
„Örülök, hogy itt lehetek a legjobb háromban. Ez a két srác itt mellettem nagyon jó munkát végzett. Charles fejlődött, végre előre tudott lépni, nekem viszont nem volt meg a tempóm ahhoz, hogy kihívója legyek a Mercedesnek. De szép lassan zárkózunk fel, szóval ez nem rossz eredmény a csapat számára. Nagyon jó, hogy mindketten itt vagyunk. Ha nem is tudjuk tartani a lépést Kimivel, remélhetőleg, a taktikával tudunk úgy csapatként dolgozni, hogy megnehezítsük a dolgát.”













