Nyíregyháza, 2016. június 3.
Kósa Árpád, a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője, Szabó Tünde, az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) sportért felelős államtitkára, Kovács Ferenc polgármester, a Magyar Röplabda Szövetség elnöke és Ludvig Zsolt, a szervezet főtitkára (b-j) a felújított Bujtosi Szabadidő Csarnokban, új nevén Continental Arénában Nyíregyházán 2016. június 3-án. A sportcsarnokot közel 2,1 milliárd forintos kormányzati támogatásból újították fel.
MTI Fotó: Balázs Attila