A ferencvárosi játékosok örülnek Leandro de Almeida góljának a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében játszott Ferencváros - Budapest Honvéd mérkőzésen a budapesti Groupama Arénában 2017. február 11-én. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd
A ferencvárosi Julian Koch, Leandro de Almeida gólszerző és Gera Zoltán örül a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében játszott Ferencváros - Budapest Honvéd mérkőzésen a budapesti Groupama Arénában 2017. február 11-én. MTI Fotó: Koszticsák Szilárd