Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Kövér László fogadta az 56-os olimpiáról bojkott miatt lemaradt sportolókat

Kövér László, az Országgyűlés elnöke (k) beszédet mond a Dank! Merci! Gracias! című, háromnapos budapesti programsorozat nyitónapján a Parlamentben 2016. november 21-én. Az eseményen olyan svájci, holland és spanyol sportolók vesznek részt, akik az 1956-os forradalom és szabadságharc iránti szolidaritásból nem indultak az 1956-os melbourne-i olimpián. MTI Fotó: Illyés Tibor
Wim Mosterd, a holland vízilabda-válogatott egykori tagja (b) beszél, jobbról Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Dank! Merci! Gracias! című, háromnapos budapesti programsorozat nyitónapján a Parlamentben 2016. november 21-én. Az eseményen olyan svájci, holland és spanyol sportolók vesznek részt, akik az 1956-os forradalom és szabadságharc iránti szolidaritásból nem indultak az 1956-os melbourne-i olimpián. MTI Fotó: Illyés Tibor
Kövér László, az Országgyűlés elnöke (b) és Wim Mosterd, a holland vízilabda-válogatott egykori tagja koccint a Dank! Merci! Gracias! című, háromnapos budapesti programsorozat nyitónapján a Parlamentben 2016. november 21-én. Az eseményen olyan svájci, holland és spanyol sportolók vesznek részt, akik az 1956-os forradalom és szabadságharc iránti szolidaritásból nem indultak az 1956-os melbourne-i olimpián. MTI Fotó: Illyés Tibor
Kövér László, az Országgyűlés elnöke (b7) a Dank! Merci! Gracias! című, háromnapos budapesti programsorozat résztvevőivel a Parlamentben 2016. november 21-én. Az eseményen olyan svájci, holland és spanyol sportolók vesznek részt, akik az 1956-os forradalom és szabadságharc iránti szolidaritásból nem indultak az 1956-os melbourne-i olimpián. MTI Fotó: Illyés Tibor
Kövér László, az Országgyűlés elnöke (j) és Mary Kok egykori holland válogatott úszó (b) a Dank! Merci! Gracias! című, háromnapos budapesti programsorozat nyitónapján a Parlamentben 2016. november 21-én. Az eseményen olyan svájci, holland és spanyol sportolók vesznek részt, akik az 1956-os forradalom és szabadságharc iránti szolidaritásból nem indultak az 1956-os melbourne-i olimpián. MTI Fotó: Illyés Tibor

További galériák