Kulcsár Krisztián, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) új elnöke, a Nemzetközi Vívószövetség sportigazgatója (k) a MOB éves és tisztújító közgyűlésén a budapesti Danubius Hotel Helia szállodában 2017. május 2-án. Kulcsár Krisztián a szavazás második körében 108, míg Borkai Zsolt - aki 2010-től irányította a szervezetet - 51 voksot gyűjtött be.
(Fotó: MTI /Illyés Tibor)
Kulcsár Krisztián, a Nemzetközi Vívószövetség sportigazgatója, MOB elnökjelölt (b) beszélget Borkai Zsolttal, a Magyar Olimpiai Bizottságot (MOB) elnökével, elnökjelölttel (j), középen Bartha Csaba, a MOB főtitkára a szervezet éves és tisztújító közgyűlésének kezdete előtt a budapesti Danubius Hotel Helia szállodában 2017. május 2-án.
(Fotó: MTI /Illyés Tibor)
Kulcsár Krisztián, a Nemzetközi Vívószövetség sportigazgatója, Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnökjelölt (j3) és Kulcsár Győző négyszeres olimpiai és háromszoros világbajnok vívó, mesteredző, sportvezető, a Nemzet Sportolója (j2) beszélget a MOB éves és tisztújító közgyűlése kezdete előtt a budapesti Danubius Hotel Helia szállodában 2017. május 2-án.
(Fotó: MTI /Illyés Tibor)
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnökjelöltjei, Szabó Bence, a MOB korábbi főtitkára (b) és Kulcsár Krisztián, a Nemzetközi Vívószövetség sportigazgatója érkezik a MOB tisztújító és éves közgyűlésére a budapesti Danubius Hotel Helia szállodához 2017. május 2-án.
(Fotó: MTI /Illyés Tibor)
Kulcsár Krisztián a férfi párbajtőr egyéni versenyben aranyérmet nyert, miután a döntőben legyőzte a francia Eric Boisse-t Szentpéterváron a vívó-világbajnokságon.
(Fotó: MTI/ Földi Imre)
Kulcsár Krisztián egykori világ- és Európa-bajnok, olimpiai ezüstérmes párbajtőrvívó a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) rendkívüli közgyűlésén Budapesten 2017. április 24-én.
(Fotó: MTI /Illyés Tibor)