Eredmény:
Magyarország–Ausztria 5–1 (0–1, 2–0, 3–0)
a magyar gólszerzők: Schlekmann (34.), Terbócs (39., 48.), Horváth D. (46.), Ambrus G. (49.)
A magyar szövetség honlapjának tudósítása szerint már az első percekben nagy volt az iram. A vendégek az első nagy lehetőségüket gólra váltották: a hetedik percben Paul Huber lőtt takarásból Halász Béni kapujába.
A folytatásban mindkét válogatott játszhatott emberelőnyben, de újabb találat nem született az első harmadban. A 25. perctől egyre több helyzetet alakítottak ki a házigazdák, és a 34. percben összejött az egyenlítés, miután Horváth Milán lőtt távolról nagy erővel, Schlekmann Márk pedig okosan szúrt közbe, ezzel becsapva Brandnert. A 39. percben Ambrus Gergő lépett meg a koronggal, lövését védte a kapus, de érkezett Terbócs István, és bekotorta az ismétlést.
A harmadik harmad elején emberelőnyből Horváth Donát távolról vette be az osztrák kaput, Terbócs duplázott egy szép lövés után, majd Papp parádés indítását Ambrus váltotta gólra egy pontos lövéssel, ezzel kialakult a végeredmény.
A két csapat csütörtökön Székesfehérváron is megmérkőzött egymással, akkor 4–2-es magyar siker született. Majoross Gergely szövetségi kapitány együttese egy hét múlva Győrben, jövő szombaton pedig Szombathelyen fogadja Norvégiát, a felkészülés folytatásában pedig Dániát, Szlovéniát és Kanadát látja vendégül.
Az elitvilágbajnokság herningi csoportjában május 10-én a német válogatott ellen játsszák első meccsüket a magyarok.