Az m4sport.hu foci vb-s aloldalán – amely IDE KATTINTVA érhető el – bármikor megtekinthető a teljes menetrend és a közvetítések programja, valamint a világbajnokság minden mérkőzése visszanézhető lesz.
NOVEMBER 20., VASÁRNAP:
17.00 – A csoport: Katar–Ecuador, al-Hor
NOVEMBER 21., HÉTFŐ:
14.00 – B csoport: Anglia–Irán, al-Rajjan (Halifa Stadion)
17.00 – A csoport: Szenegál–Hollandia, Doha (al-Tumama Stadion)
20.00 – B csoport: Egyesült Államok – Wales, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
NOVEMBER 22., KEDD:
11.00 – C csoport: Argentína – Szaúd-Arábia, Luszail
14.00 – D csoport: Dánia–Tunézia, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
17.00 – C csoport: Mexikó–Lengyelország, Doha (974 Stadion)
20.00 – D csoport: Franciaország–Ausztrália, al-Vakra
NOVEMBER 23., SZERDA:
11.00 – F csoport: Marokkó–Horvátország, al-Hor
14.00 – E csoport: Németország–Japán, al-Rajjan (Halifa Stadion)
17.00 – E csoport: Spanyolország–Costa Rica, Doha (al-Tumama Stadion)
20.00 – F csoport: Belgium–Kanada, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
NOVEMBER 24., CSÜTÖRTÖK:
11.00 – G csoport: Svájc–Kamerun, al-Vakra
14.00 – H csoport: Uruguay – Koreai Köztársaság, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
17.00 – H csoport: Portugália–Ghána, Doha (974 Stadion)
20.00 – G csoport: Brazília–Szerbia, Luszail
NOVEMBER 25., PÉNTEK:
11.00 – B csoport: Wales–Irán, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
14.00 – A csoport: Katar–Szenegál, Doha (al-Tumama Stadion)
17.00 – A csoport: Hollandia–Ecuador, al-Rajjan (Halifa Stadion)
20.00 – B csoport: Anglia – Egyesült Államok, al-Hor
NOVEMBER 26., SZOMBAT:
11.00 – D csoport: Tunézia–Ausztrália, al-Vakra
14.00 – C csoport: Lengyelország – Szaúd-Arábia, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
17.00 – D csoport: Franciaország–Dánia, Doha (974 Stadion)
20.00 – C csoport: Argentína–Mexikó, Luszail
NOVEMBER 27., VASÁRNAP:
11.00 – E csoport: Japán – Costa Rica, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
14.00 – F csoport: Belgium–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion)
17.00 – F csoport: Horvátország–Kanada, al-Rajjan (Halifa Stadion)
20.00 – E csoport: Spanyolország–Németország, al-Hor
NOVEMBER 28., HÉTFŐ:
11.00 – G csoport: Kamerun–Szerbia, al-Vakra
14.00 – H csoport: Koreai Köztársaság – Ghána, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
17.00 – G csoport: Brazília–Svájc, Doha (974 Stadion)
20.00 – H csoport: Portugália–Uruguay, Luszail
NOVEMBER 29., KEDD:
16.00 – A csoport: Hollandia–Katar, al-Hor
16.00 – A csoport: Ecuador–Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion)
20.00 – B csoport: Wales–Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
20.00 – B csoport: Irán – Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion)
NOVEMBER 30., SZERDA:
16.00 – D csoport: Tunézia–Franciaország, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
16.00 – D csoport: Ausztrália–Dánia, al-Vakra
20.00 – C csoport: Lengyelország–Argentína, Doha (974 Stadion)
20.00 – C csoport: Szaúd-Arábia – Mexikó, Luszail
DECEMBER 1., CSÜTÖRTÖK:
16.00 – F csoport: Horvátország–Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
16.00 – F csoport: Kanada–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion)
20.00 – E csoport: Japán–Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion)
20.00 – E csoport: Costa Rica – Németország, al-Hor
DECEMBER 2., PÉNTEK:
16.00 – H csoport: Koreai Köztársaság – Portugália, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
16.00 – H csoport: Ghána–Uruguay, al-Vakra
20.00 – G csoport: Kamerun–Brazília, Luszail
20.00 – G csoport: Szerbia–Svájc, Doha (974 Stadion)
NYOLCADDÖNTŐ:
DECEMBER 3., SZOMBAT:
16.00 – A1–B2, al-Rajjan (Halifa Stadion)
20.00 – C1–D2, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion)
DECEMBER 4., VASÁRNAP:
16.00 – D1–C2, Doha (al-Tumama Stadion)
20.00 – B1–A2, al-Hor
DECEMBER 5., HÉTFŐ:
16.00 – E1–F2, al-Vakra
20.00 – G1–H2, Doha (974 Stadion)
DECEMBER 6., KEDD:
16.00 – F1–E2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion)
20.00 – H1–G2, Luszail
NEGYEDDÖNTŐ:
DECEMBER 9., PÉNTEK:
16.00 – E1/F2 – G1/H2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) (1.)
20.00 – A1/B2 – C1/D2, Luszail (2.)
DECEMBER 10., SZOMBAT:
16.00 – F1/E2 – H1/G2, Doha (al-Tumama Stadion) (3.)
20.00 – B1/A2 – D1/C2, al-Hor (4.)
ELŐDÖNTŐ:
DECEMBER 13., KEDD:
20.00 – 1. negyeddöntő győztese – 2. negyeddöntő győztese, Luszail
DECEMBER 14., SZERDA:
20.00 – 3. negyeddöntő győztese – 4. negyeddöntő győztese, al-Hor
BRONZMÉRKŐZÉS:
DECEMBER 17., SZOMBAT:
16.00 – az elődöntők vesztesei, al-Rajjan (Halifa Stadion)
DÖNTŐ:
DECEMBER 18., VASÁRNAP:
16.00 – az elődöntők győztesei, Luszail