Kim Rasmussen: Holnap újra komoly munka vár ránk

Kim Rasmussen, a magyar válogatott szövetségi kapitánya érthetően nagyon elégedetten nyilatkozott a kazahok 39-15-s legyőzése után a csapat vb-nyitómérkőzésén, de figyelmeztet, hogy vasárnap a spanyolok ellen jóval nehezebb feladat előtt állnak a lányok.

„Olyan mérkőzés volt ez, amilyet vártam. Az első 8-10 perce a második félidőnek nem olyan volt, amilyet vártam, de ez volt az első mérkőzésünk a világbajnokságon. Szerencsére senki sem fáradt el túlságosan a holnapi meccs előtt, amely egy nagyon kemény meccs lesz, főként hogy tudjuk, hogy Spanyolország 15 góllal verte Romániát, mindig is mondtam, hogy a spanyol válogatott nagyon veszélyes. Nagyon nehéz lesz a holnapi mérkőzés, de mi pont az ilyenekre készültünk. A mostani mérkőzésen a széleken domináltunk, hagytunk a szélsőinknek területet, amit be is tudtak tölteni. Gólokat lőttünk, sokszor meg is tudtunk indulni. Lehet, hogy a következő mérkőzéseken nem tudjuk kihasználni ennyire ezeket a területeket, de most örülök, hogy mind a négy szélsőnk így tudott bemutatkozni. Jó nap volt a mai, de holnap újra komoly munkánk lesz” -értékelt a jó vb-nyitány után Kim Rasmussen.