A Metz elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen szenvedett térdsérülést klubunk szélsője, Faluvégi Dorottya. A játékos a sérülés után már nem tudott visszaállni a mérkőzésbe, és a Győrben elvégzett részleges kivizsgálás után kiderült, hogy sajnos több hetes kihagyás vár – számol be a klubhonlap.
„A kivizsgálás során részleges belső oldalszalag-szakadást alapítottunk meg. Konzervatív kezelését megkezdtük, az ebben a fázisban lehetséges rehabilitációs kezelésekkel. Várhatóan 7-8 hét múlva terhet vissza” – nyilatkozta Dr. Balogh Péter csapatorvos, aki hozzátette: szerencsére műtétre nem volt szükség Faluvégi sérülésénél.
A Győr egyébként drámai körülmények között, utolsó másodperces góllal vesztette el a mérkőzést.













