Súlyos vereséget szenvedtek a Magdeburgtól Sipos Adriánék a Német Kupa döntőjében

Sipos Adrián csapata, az MT Melsungen 30-19-re kikapott a Bajnokok Ligája-címvédő SC Magdeburgtól a férfi kézilabda Német Kupa vasárnapi döntőjében.

A Bundesliga honlapja szerint az olimpiai kvótás magyar válogatott beállója nem szerzett gólt.

A Melsungen szombaton 33-28-ra nyerte meg a Flensburg elleni elődöntőt, akkor Sipos kétszer talált be. Csapata második alkalommal játszott finálét a kupában és másodszor lett ezüstérmes.

Borítókép: Tatabánya, 2023. március 12. A svájci Lucas Meister (k) és Sipos Adrián (b) a férfi kézilabda Európa-bajnoki selejtező negyedik fordulójában, a hatodik csoportban játszott Magyarország-Svájc mérkőzésen a tatabányai sportcsarnokban 2023. március 12-én. Magyarország-Svájc 36-27. MTI/Bodnár Boglárka