Golovin Vlagyimir: Küzdöttünk, de a több rutin és a jobb csapat győzött
Golovin Vlagyimir, a női kézilabdaválogatott szövetségi kapitánya elismerte, Norvégia jobb volt és megérdemelten nyerte meg 30–22-re a két csapat pénteki Európa-bajnoki elődöntőjét. Az M4 Sportnak adott értékelésében azt mondta, keményen küzdöttek, de ezúttal is a több rutin és jobb csapat győzött.
Golovin Vlagyimir: Küzdöttünk, de a több rutin és a jobb csapat győzött
„Nem tudtuk megszorongatni a norvégokat, a mérkőzés elején nem voltunk elég agresszívak védekezésben és könnyű gólokat kaptunk. Visszajöttünk két gólra, de a második félidőben kijött a két csapat közti különbség. Ahogyan a franciák ellen, ezúttal is a több rutin és a jobb csapat győzött” – jelentette ki Golovin.
„A második félidőben már a vasárnapi mérkőzésre is gondolnunk kellett” – utalt a cserékre és a kulcsjátékosok pihentetésére a szövetségi kapitány.
A magyar válogatott vasárnap a dán-francia elődöntő vesztesével játszik a bronzéremért, Bécsben, 15:15-től.
Borítókép:
Bécs, 2024. december 13.
Golovin Vlagyimir, a magyar válogatott szövetségi kapitánya a női kézilabda Európa-bajnokság elődöntőjében játszott Magyarország - Norvégia mérkőzésén a Wiener Stadthalléban 2024. december 13-án.
MTI/Tóth Zsombor