A Csurgói KK hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy a csapat közelmúltban nyújtott gyenge szereplése miatt a játékosok és a szakmai stáb az április fizetésük felét kapják meg. A bejegyzésben döntésüket azzal indokolták, hogy a csapat az előző öt bajnokiján csupán egy pontot szerzett – a vizsgált időszakban kikaptak a PLER-től, ikszeltek a Balatonfüreddel, valamint vereséget szenvedtek a Veszprémtől, a Budai Farkasoktól és a Komlótól is. A vezetőség az utolsó fiaskó után érezte úgy, hogy radikális döntésre szánja el magát.
A közleményből kiderül, hogy a klub fennmaradó összeget a Bethesda Kórház Alapítványak és a Déméter Alapítványnak ajánlotta fel. A Csurgó jelenleg nyolcadik a tabellán, az utolsó fordulóban, a válogatott szünet után Gyöngyösre látogatnak.













