Bodó meghatottan mondott köszönetet a klubnak, a szakembereknek és a szurkolóknak.
„Egy biztos: úgy megyek el innen, hogy nagyon fogtok hiányozni. Biztos vagyok benne, hogy most már meg tudunk inni egy pohár sört. Remélem, ma egy győztes meccs után fogok búcsúzni, beszélni veletek. Nagyon sajnálom, hogy így alakult. Ez az élet, megyünk tovább, de ma a bombázó távozik. Ég veletek, szurkoljatok mindig a csapatnak, és köszönöm ezt a tíz évet” – szólt a drukkerekhez könnyek között a válogatott játékos.
Május elején számoltunk be róla, hogy Bodó Richárd tíz év után visszatér korábbi csapatához, a Tatabányához. A magyar válogatott átlövő profi karrierje a Dunaferrnél kezdődött, majd öt évet töltött el Tatabányán, mielőtt 2016-ban a Pick Szegedhez igazolt volna. A 132-szeres válogatott kézilabdázó szegedi időszaka alatt három bajnoki címet szerzett és két Magyar Kupát nyert.
Kapcsolódó tartalom
A Szeged–Veszprém bajnoki döntő 2. mérkőzését élőben közvetítjük (az első meccset a Veszprém nyerte):













