Menetrend

    Három forduló után távozott a Körmend férfi kosárcsapatának vezetőedzője

    Három forduló után távozott a Körmend férfi kosárcsapatának vezetőedzője

    MTI
    A szlovén Teo Hojc három forduló után távozott a férfi kosárlabda NB I-ben szereplő Egis Körmend vezetőedzői posztjáról.

    A vasi klub közösségi oldalának vasárnapi beszámolója szerint közös megegyezéssel bontották fel a nyáron érkezett tréner szerződését, amely egy plusz egy évre szólt.

    Mint írták, a döntést „az első három fordulóra és a klub érdekeire figyelemmel” hozták meg. A problémákat minden érintett elismerte, a felek korrekt módon váltak el.

    A Körmend a mostani idényben hazai pályán az NKA Universitas Pécstől és a Soprontól, idegenben pedig a Debrecentől kapott ki.

    A csapatot megbízottként Kocsis Tamás másodedző készíti fel a következő meccsre, a vezetőedző pótlásán dolgozik a menedzsment.

    Teo Hojc az elmúlt 18 évben dolgozott Szlovéniában, Szlovákiában, Koszovóban, 2021-ben pedig az Atomerőmű SE csapatát irányította.

    Borítókép: Teo Hojc (Fotó: Facebook/Egis Körmend Hivatalos)

    További tartalmak