Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Vizsgálja verekedő játékosa ügyét a ZTE, a kiváltó okok mellett sem megy el

Vizsgálja verekedő játékosa ügyét a ZTE, a kiváltó okok mellett sem megy el

m4sport.hu | | Szerző: Hercze Kristóf
A Zalakerámia ZTE KK kosárlabdacsapata a hivatalos honlapján tudatta, hogy vizsgálatot indított Jericole Hellems szurkolóval történt összetűzése miatt.

 

Balhéval ért véget a ZTE Kaposvár elleni pénteki bajnokija, a mérkőzést követően Jericole Hellems, a hazaiak kosarasa megütött egy szurkolót, aki számon kérte a játékosokon az idei gyenge szereplést.

Az egerszegi klub nem sokkal később már arról tett tájékoztatást, hogy nem mehet el a játékos sportszerűtlen viselkedése mellett, s azonnal felbontotta Hellems szerződését. Ezzel azonban nem ért véget az ügy, amellyel kapcsolatban azóta vizsgálat indult, a ZTE ugyanis szeretné kideríteni az ütést kiváltó okokat is.

„Klubunk nem szeretne elmenni az ütést kiváltó okok mellett sem, hiszen ebben másoknak is megvan a felelőssége. A rendelkezésre álló felvételek birtokában már a pénteki mérkőzés után megkezdődött a történtek alapos kivizsgálása. A vizsgálat lezárultát követően meghozzuk a szükséges lépéseket annak érdekében, hogy csapatunk mérkőzésein visszatérjen az a miliő, amely mindig is jellemezte az egerszegi kosárlabdázást” – olvasható a Zalakerámia ZTE KK közleményében.

 

 

Borítókép: Zalakerámia ZTE KK

További tartalmak