A klub csütörtök a Facebook-oldalán azt írta, hogy a szakmai stáb és a 25 éves kosaras között „az elmúlt hónapokban többször nézetkülönbség alakult ki”.
„Ezek rendezésére mindvégig kiemelt figyelmet fordítottunk, azonban az ügy végül a szerződés megszüntetéséhez vezetett, amihez a játékos hozzájárult” – olvasható a tájékoztatóban.
A klub mindehhez annyit tett hozzá, hogy a szerződésbontással anyagi hátrány nem érte az együttest, és mint kiderült, ez a lényegében azt jelentette, hogy a Falco leigazolta.
Avery eddig a Körmend színeiben a szezon eddigi 12 bajnoki találkozóján 17,9 pontot dobott és hat lepattanót szerzett átlagban.
A csapat hat-hat győzelemmel és vereséggel a kilencedik helyen áll a tabellán.













