Amennyiben a Bajnokok Ligája-selejtező harmadik körében érdekelt Ferencváros elvesztené a horvát Dinamo Zagreb elleni párharcot, úgy az El-ben folytatja nemzetközi kupaszereplését és az utolsó, negyedik körben a litván-izraeli párharc továbbjutójával játszik a csoportkörbe jutásért. A meccseket augusztus 22-én és 29-én rendezik, és az FTC a visszavágón lenne házigazda.
A Ferencváros a BL-selejtezős párharc első, zágrábi mérkőzésén 1-1-es döntetlent ért el, a visszavágót kedden a Groupama Arénában rendezik, a meccset az M4 Sport és az m4sport.hu 20 órától élőben közvetíti.
Európa-liga, selejtező, 3. forduló, első mérkőzés:
FC Vaduz (liechtensteini)-Eintracht Frankfurt (német) 0-5
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-FK Suduva (litván) 1-2 (0-1)
Asztana FK (kazah)-Valletta FC (máltai) 5-1 (3-0)
AEK Larnaca (ciprusi)-KAA Gent (belga) 1-1 (0-1)
Pjunik Jerevan (örmény)-Wolverhampton Wanderers (angol) 0-4 (0-2)
Sparta Praha (cseh)-Trabzonspor (török) 2-2 (1-0)
Universitatea Craiova (román)-AEK Athén (görög) 0-2 (0-0)
Bröndby IF (dán)-SC Braga (portugál) 2-4 (1-2)
FK Ventspils (lett)-Vitória SC (portugál) 0-3 (0-1)
FK Haugesund (norvég)-PSV Eindhoven (holland) 0-1 (0-1)
Malmö FF (svéd)-Zrinjski Mostar (bosnyák) 3-0 (1-0)
FK Mariupol (ukrán)-AZ Alkmaar (holland) 0-0
Molde FK (norvég)-Arisz Szaloniki (görög) 3-0 (2-0)
Neftci Baku (azeri)-Bnei Jehuda (izraeli) 2-2 (1-2)
Sheriff Tiraspol (moldovai)-AIK (svéd) 1-2 (0-2)
FC Thun (svájci)-Szpartak Moszkva (orosz) 2-3 (0-2)
Royal Antwerp (belga)-Viktoria Plzen (cseh) 1-0 (1-0)
CSZKA Szófia (bolgár)-Zorja Luhanszk (ukrán) 1-1 (1-1)
Feyenoord (holland)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 4-0 (1-0)
Lokomotiv Plovdiv (bolgár)-Racing Strasbourg (francia) 0-1 (0-1)
Ludorogec (bolgár)-The New Saints (walesi) 5-0 (3-0)
FK Szarajevó (bosnyák)-BATE Boriszov (fehérorosz) 1-2
F91 Dudelange (luxemburgi)-Nomme Kalju (észt) 3-1
Midtjylland (dán)-Glasgow Rangers (skót) 2-4
IFK Norrköping (svéd)-Hapoel Beer Seva (izraeli) 1-1
HNK Rijeka (horvát)-Aberdeen (skót) 2-0
Austria Wien (osztrák)-Apollon (ciprusi) 1-2
FCSB (román)-Mladá Boleslav (cseh) 0-0
Legia Warszawa (lengyel)-Atromitosz (görög) 0-0
FC Luzern (svájci)-Espanyol (spanyol) 0-3
Partizan Beograd (szerb)-Malatyaspor (török) 3-1
Torino FC (olasz)-Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz) 5-0
Szerdán játszották:
Slovan Bratislava (szlovák)-Dundalk FC (ír) 1-0 (0-0)
Kedden játszották:
Sutjeska Niksic (montenegrói)-Linfield FC (északír) 1-2 (1-1)
FK Ararat-Armenia (örmény) – FK Szaburtalo (georgiai) 1-2 (1-0)
FK Riga (lett)-HJK Helsinki (finn) 1-1 (0-1)
A visszavágókat a jövő héten rendezik.