Nem bírt egymással az angol és az olasz válogatott az Eb-döntő visszavágóján

Az angol labdarúgó-válogatott házigazdaként gól nélküli döntetlent játszott az olasz csapattal az Európa-bajnoki döntő „visszavágóján” a Nemzetek Ligája A divíziójának harmadik fordulójában.

Az első félidő jobbára eseménytelen játékot hozott, de a játékrész hajrájában – Mason Mount felsőléce ellenére – az olaszok álltak közelebb a vezetés megszerzéséhet, Aaron Ramsdale-nek több lövést is védenie kellett.

A fordulás után magasabb sebességi fokozatra kapcsolt a házigazda, több komoly gólhelyzetet is kialakított – egy alkalommal Raheem Sterling közvetlen közelről hibázott -, de az olaszok összeszedték magukat és képesek voltak helyzeteket kidolgozni, gól azonban nem született.

A döntetlennel a magyar válogatott – amely hazai pályán 1-1-et játszott a németekkel – megőrizte második helyét a csoportban.