Musorujsag
Élő Eredmények
×

Hiába játszott jól, egygólos hátrányból várhatja a DAC az FCSB elleni Ekl-selejtező visszavágóját

Hiába játszott jól, egygólos hátrányból várhatja a DAC az FCSB elleni Ekl-selejtező visszavágóját

m4sport.hu/MTI
A dunaszerdahelyi DAC hazai pályán 1–0-ra kikapott a román FCSB-től a labdarúgó Európai-konferencialiga 3. selejtezőkörében, a párharc első mérkőzésén.

 

Összefoglaló

A szlovákiai együttesben a kapus Veszelinov Dániel végigjátszotta a találkozót, míg Szánthó Regőt a 68., Balogh Norbertet pedig a 75. percben cserélték le.

A DAC a 68. perctől emberhátrányban futballozott, a román rivális egy perccel később szerezte a győztes gólt.

A visszavágót jövő héten rendezik.

A mérkőzést követően Veszelinov Dániel értékelt a közmédiának:

Konferencia-liga, selejtező, 3. forduló, első mérkőzések
Dunaszerdahely (szlovákiai)-FCSB (román) 0-1 (0-0)
korábban
Wolfsberger AC (osztrák)-Gzira United (máltai) 0-0
Riga FC (lett)-Gil Vicente FC (portugál) 1-1 (1-0)
Viborg (dán)-B36 Tórshavn (feröeri) 3-0 (1-0)
csütörtökön játsszák
Molde FK (norvég)-KISVÁRDA MASTER GOOD 19.00
MOL FEHÉRVÁR FC-Petrocub Hincesti (moldovai) 20.55
KuPS (finn)-Young Boys (svájci) 18.00
FK RFS Riga (lett)-Hibernians FC (máltai) 18.00
Spartak Trnava (szlovákiai)-Raków Czestochowa (lengyel) 18.30
Paide Linnameeskond (észt)-RSC Anderlecht (belga) 18.45
AIK (svéd)-FK Skendija (északmacedón) 19.00
APOEL Nicosia (ciprusi)-Kizilzsar (kazah) 19.00
CSZKA Szófia (bolgár)-St. Patrick’s Athletic (ír) 19.00
Lilleström (norvég)-Royal Antwerp (belga) 19.00
Makkabi Tel-Aviv (izraeli)-Arisz (görög) 19.00
Neftci (azeri)-Rapid Wien (osztrák) 19.00
Slavia Praha (cseh)-Panathinaikosz (görög) 19.00
FC Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)-CFR Cluj (romániai) 19.00
Viking Stavanger (norvég)-Sligo Rovers (ír) 19.00
Zorja Luhanszk (ukrán)-Universitatea Craiova (román) 19.30
Hamrun Spartans (máltai)-Levszki Szófia (bolgár) 19.30
Cukaricki (szerb)-FC Twente (holland) 20.00
FC Ballkani (koszovói)-KÍ Klaksvík (feröeri) 20.00
FC Lugano (svájci)-Hapoel Beer-Seva (izraeli) 20.00
Sepsi OSK (romániai)-Djurgardens IF (svéd) 20.00
FC Vaduz (liechtensteini)-Konyaspor (török) 20.00
Bröndby (dán)-FC Basel (svájci) 20.30
Breidablik (izlandi)-Istanbul Basaksehir (török) 20.45
Vikingur Reykjavík (izlandi)-Lech Poznan (lengyel) 20.45
Dundee United FC (skót)-AZ (holland) 21.00
HNK Hajduk Split (horvát)-Vitória FC (portugál) 21.00
HSK Zrinjski (bosnyák)-Tobol (kazah) 21.00

 

Borítókép: dac1904.sk/

További tartalmak