Fájdalmas fordulat: sárgát kapott mezlevételért, majd elvették a brazil csatár gólját

A hét balfékje címet nyugodtan odaadhatjuk Richarlisonnak, a Tottenham 58 millió euróért igazolt csatárának, aki pár pillanatig azt hitte, megszerezte első gólját új csapatában, de csak egy sárga lappal lett gazdagabb.

A 25 éves brazil a Fulham elleni győztes mérkőzés 90. percében, 2–1-es vezetésnél talált a hálóba, majd kicsattanó örömében – bár a gól nem osztott, nem szorozott – a mezét is lekapta, amit ugye a játékvezetők sárga lappal büntetnek.

Nem sokkal később a VAR átírta a forgatókönyvet, pontosabban a meccs jegyzőkönyvét: les miatt érvénytelenítette a Spurs harmadik találatát, maradt a 2–1.

Így Richarlison úgy kapott sárga lapot mezlevételért, hogy első góljára továbbra is várni kell.

(A teljes képért tegyük hozzá: két gólpassza már van a brazilnak.)