Menetrend

    Újabb válogatott kapitánya köszönt el a vb után

    Újabb válogatott kapitánya köszönt el a vb után

    MTI
    Gustavo Alfaro távozott a szövetségi kapitányi posztról – jelentette be az Ecuadori Labdarúgó Szövetség (FEF).

    A dél-amerikai ország csapata már a csoportkör után búcsúzott a tavalyi, katari világbajnokságtól. Helyi médiaértesülések szerint az FEF ezzel együtt szerette volna meghosszabbítani az argentin tréner szerződését, ő azonban visszautasította az ajánlatot. A 60 éves Alfaro 2020 óta irányította az ecuadori válogatottat, 35 mérkőzésen ült a csapat kispadján. A dél-amerikai vb-selejtezőben a negyedik helyen végzett együttesével a brazilok, a későbbi világbajnok argentinok és az uruguayiak mögött.

    Borítókép: Gustavo Alfaro (Fotó: clarin.com/Marcelo Carroll)

    További tartalmak