Musorujsag
Élő Eredmények

Megvan a magyar válogatott Eb-meccseinek kezdési időpontja, a csoportkör teljes menetrendje

Megvan a magyar válogatott Eb-meccseinek kezdési időpontja, a csoportkör teljes menetrendje

mti
A Hamburgban rendezett szombati sorsolás után kialakult a jövő nyári labdarúgó-Európa-bajnokság programja, az UEFA szombat este nyilvánosságra hozta minden mérkőzés kezdési időpontját.

Eszerint a magyarok Svájccal június 15-én, szombaton 15 órától játszanak Kölnben, majd június 19-én, szerdán 18 órától a házigazda Németország ellen folytatják szereplésüket Stuttgartban, végül Skóciával június 23-án, vasárnap 21 órától találkoznak szintén Stuttgartban.

A labdarúgó Európa-bajnokságot az M4 Sport közvetíti élőben.

A csoport:

Németország, Skócia, MAGYARORSZÁG, Svájc

1. forduló:
június 14., péntek: Németország-Skócia, München 21.00
június 15., szombat: MAGYARORSZÁG-Svájc, Köln 15.00

2. forduló (június 19., szerda):
Németország-MAGYARORSZÁG, Stuttgart 18.00
Skócia-Svájc, Köln 21.00

3. forduló (június 23., vasárnap):
Svájc-Németország, Frankfurt 21.00
Skócia-MAGYAROSZÁG, Stuttgart 21.00

Kapcsolódó tartalom

B csoport:

Spanyolország, Horvátország, Olaszország, Albánia

1. forduló (június 15., szombat):
Spanyolország-Horvátország, Berlin 18.00
Olaszország-Albánia, Dortmund 21.00

2. forduló:
június 19., szerda: Horvátország-Albánia, Hamburg 15.00
június 20., csütörtök: Spanyolország-Olaszország, Gelsenkirchen 21.00

3. forduló (június 24., hétfő):
Albánia-Spanyolország, Düsseldorf 21.00
Horvátország-Olaszország, Lipcse 21.00

C csoport:

Szlovénia, Dánia, Szerbia, Anglia

1. forduló (június 16., vasárnap):
Szlovénia-Dánia, Stuttgart 18.00
Szerbia-Anglia, Gelsenkirchen 21.00

2. forduló (június 20., csütörtök):
Szlovénia-Szerbia, München 15.00
Dánia-Anglia, Frankfurt 18.00

3. forduló (június 25., kedd):
Anglia-Szlovénia, Köln 21.00
Dánia-Szerbia, München 21.00

Kapcsolódó tartalom

D csoport:

Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország, Hollandia, Ausztria, Franciaország

1. forduló:
június 16., vasárnap: Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország – Hollandia, Hamburg 15.00
június 17., hétfő: Ausztria-Franciaország, Düsseldorf 21.00

2. forduló (június 21., péntek):
Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország – Ausztria, Berlin 18.00
Hollandia-Franciaország, Lipcse 21.00

3. forduló (június 25., kedd):
Hollandia-Ausztria, Berlin 18.00
Franciaország – Lengyelország/Wales/Finnország/Észtország, Dortmund 18.00

E csoport:

Belgium, Szlovákia, Románia, Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland

1. forduló (június 17., hétfő):
Románia – Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland, München 15.00
Belgium-Szlovákia, Frankfurt 18.00

2. forduló:
június 21., péntek: Szlovákia – Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland, Düsseldorf 15.00
június 22., szombat: Belgium-Románia, Köln 21.00

3. forduló (június 26., szerda):
Szlovákia-Románia, Frankfurt 18.00
Izrael/Bosznia-Hercegovina/Ukrajna/Izland – Belgium, Stuttgart 18.00

Kapcsolódó tartalom

F csoport:

Törökország, Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg, Portugália, Csehország

1. forduló (június 18., kedd):
Törökország – Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg, Dortmund 18.00
Portugália-Csehország, Lipcse 21.00

2. forduló (június 22., szombat):
Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg – Csehország, Hamburg 15.00
Törökország-Portugália, Dortmund 18.00

3. forduló (június 26., szerda):
Georgia/Görögország/Kazahsztán/Luxemburg – Portugália, Gelsenkirchen 21.00
Csehország-Törökország, Hamburg 21.00

A csoportkörből az első és második helyezettek, illetve a négy legjobb csoportharmadik jut be a nyolcaddöntőbe, onnantól pedig kieséses rendszerben folytatódik a torna.

Kieséses szakasz

Nyolcaddöntő:
június 29., szombat:
2: A2-B2, Berlin 18.00
1: A1-C2, Dortmund 21.00

június 30., vasárnap:
4: C1 – D3/E3/F3, Gelsenkirchen 18.00
3: B1 – A3/D3/E3/F3, Köln 21.00

július 1., hétfő:
6: D2-E2, Düsseldorf 18.00
5: F1 – A3/B3/C3, Frankfurt 21.00

július 2., kedd:
7: E1 – A3/B3/C3/D3, München 18.00
8: D1-F2, Lipcse 21.00

Negyeddöntő:
július 5., péntek:
1: 3. nyolcaddöntő győztese – 1. nyolcaddöntő győztese, Stuttgart 18.00
2: 5. nyolcaddöntő győztese – 6. nyolcaddöntő győztese, Hamburg 21.00

július 6., szombat:
4: 4. nyolcaddöntő győztese – 2. nyolcaddöntő győztese, Düsseldorf 18.00
3: 7. nyolcaddöntő győztese – 8. nyolcaddöntő győztese, Berlin 21.00

Elődöntő:
július 9., kedd:
1: 1. negyeddöntő győztese – 2. negyeddöntő győztese, München 21.00

július 10., szerda:
2: 3. negyeddöntő győztese – 4. negyeddöntő győztese, Dortmund 21.00

Döntő:
július 14., vasárnap:
1. elődöntő győztese – 2. elődöntő győztese, Berlin 21.00

Borítókép: EPA/FILIP SINGER

További tartalmak