Videó: Ádám Martin duplázott, BL-nyolcaddöntőbe jutott az Ulszan

Ádám Martin két gólt szerzett a dél-koreai Ulszan Hyundai labdarúgócsapatában, amely 2–2-es döntetlent játszott a japán Kavaszaki Frontaléval az ázsiai Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában, és bejutott a legjobb 16 közé.

A magyar válogatott támadó kezdőként lépett pályára, a már biztosan csoportgyőztes japán csapat pedig 30 perc után kétgólos előnybe került. Ádám Martin egy fejessel még a szünet előtt szépített, a második félidőben pedig tizenegyesből egyenlített.  A 29 éves csatár öt találattal zárta a csoportkört.

Az Ulszan Hyundai a három legjobb csoportmásodik egyikeként jutott a nyolcaddöntőbe, amelynek sorsolását december 28-án tartják, az oda-visszavágós párharcok játéknapjai pedig február 12-14. és 19-21.