Nemzeti Sportrádió
Most szól:

„Hihetetlen piros lap, egyre inkább elpuhul a futball” – Kerkez Milos a kiállításáról

Az angol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójában lejátszott Wolverhampton–Bournemouth (0–1) mérkőzés 79. percében állították ki Kerkez Milost. A vendégek magyar válogatott játékosa a közösségi felületén reagált a döntésre.

Kerkez Milos egy gólpasszal, egy piros lappal, a Bournemouth pedig három ponttal zárta a Wolverhampton elleni szerda esti Premier League-találkozót. A magyar hátvéd a mérkőzést követően X-oldalán (leánykori nevén Twitter) reagált a történésekre:

„Assziszt, három pont és egy hihetetlen piros lap, egyre inkább elpuhul a futball. Büszke vagyok a srácokra” – írta Kerkez, következő posztjában pedig azért megjegyezte, reméli, nem kap hárommeccses eltiltást a megmozdulásért.

A 20 éves játékos az utolsó tíz percre fordulva csúszott rá távolról Doherty lábára, s bár megmozdulása labdára irányult, valóban ellenfelét találta el. A gólpassz és a piros lap, valamint Kerkez egy nagy helyzete is visszanézhető a Wolves összefoglalójában:

Borítókép: Kerkez Milos (Fotó: Getty)