A párharc első meccsét egy héttel ezelőtt 3-2-re nyerték meg idegenben a varsóiak.
A csoportkörbe kerüléshez négy párharcot kell megnyerni. A második forduló első meccseit a jövő héten rendezik, a Legia ellenfele az észt Flora Tallinn lesz.
Eredmények, 1. forduló, visszavágók:
Legia Warszawa (lengyel)-FK Bodö/Glimt (norvég) 2-0 (1-0)
Továbbjutott: a Legia kettős győzelemmel, 5-2-es összesítéssel.
Neftcsi PFK (azeri)-Dinamo Tbiliszi (georgiai) 2-1 (0-0)
Tj.: a Neftcsi PFK kettős győzelemmel, 4-2-es összesítéssel.
FC Alashkert (örmény)-Connah’s Quay Nomads (walesi) 1-0 (0-0, 0-0, 0-0) – hosszabbítás után
Tj.: az Alashkert, 3-2-es összesítéssel.
Kairat Almati (kazah)-Makkabi Haifa (izraeli) 2-0 (1-0)
Tj.: a Kairat Almati, 3-1-es összesítéssel.
kedden játszották:
FC Prishtina (koszovói)-Ferencvárosi TC 1-3 (0-0)
Tj.: a Ferencváros kettős győzelemmel, 6-1-es összesítéssel.
Valur (izlandi)-Dinamo Zagreb (horvát) 0-2 (0-1)
Tj.: a Dinamo Zagreb kettős győzelemmel, 5-2-es összesítéssel.
FK Sahcjor Szalihorszk (fehérorosz)-PFC Ludogorec (bolgár) 0-1 (0-0)
Tj.: a Ludogorec kettős győzelemmel, 2-0-s összesítéssel.
Lincoln Red Imps FC (gibraltári)-CS Fola Esch (luxemburgi) 5-0 (2-0)
Tj.: a Lincoln, 7-2-es összesítéssel.
Hibernians FC (máltai)-FC Flora Tallinn (észt) 0-3 (0-2)
Tj.: a Flora Tallin kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel.
Riga FC (lett)-Malmö FF (svéd) 1-1 (0-1)
Tj.: a Malmö, 2-1-es összesítéssel.
Sheriff Tiraspol (moldovai)-KF Teuta Durrës (albán) 1-0 (1-0)
Tj.: a Sheriff Tiraspol kettős győzelemmel, 5-0-s összesítéssel.
NS Mura (szlovén)-KF Shkendija (északmacedón) 5-0 (2-0)
Tj.: a Mura kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel.
Linfield FC (északír)-FK Zalgiris Vilnius (litván) 1-2 (0-2)
Tj.: a Vilnius kettős győzelemmel, 5-2-es összesítéssel.
Borac Banja Luka (bosnyák)-CFR Cluj (román) 2-1 (0-0, 2-0, 2-1) – hosszabbítás után
Tj.: a Cluj, 4-3-as összesítéssel.
FK Buducnost Podgorica (montenegrói)-Helsinki JK (finn) 0-4 (0-3)
Tj.: a Helsinki kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel.
Shamrock Rovers (ír)-Slovan Bratislava (szlovák) 2-1 (1-0)
Tj.: a Slovan Bratislava, 3-2-es összesítéssel.
A 2. forduló párosítása:
Ferencvárosi TC-Zalgiris Vilnius
Dinamo Zagreb-Omonia Nicosia (ciprusi)
Slovan Bratislava-Young Boys (svájci)
Legia Warszawa-Flora Tallinn
FC Alashkert-Sheriff Tiraspol
Olimpiakosz (görög)-Netfcsi PFK
Kairat Almati-Crvena zvezda (szerb)
Lincoln Red Imps-CFR Cluj (román)
Malmö FF-Helsinki JK
NS Mura-PFC Ludogorec
Rapid Wien (osztrák)-Sparta Praha (cseh)
Celtic FC (skót)-FC Midtjylland (dán)
PSV Eindhoven (holland)-Galatasaray (török)