×

Videó: Ádám Martin gólpasszal segítette csapatát

Az OTP Bank Liga tavalyi kiírásának gólkirálya múlt vasárnapi két gólja után, ezúttal gólpasszal jelentkezett, csapata, az Ulszan Hyundai 1–1-es döntetlent játszott a Csendzsu United vendégeként.

Ádám Martin már három gólt és két gólpasszt jegyzett a dél-koreai élvonalban, ehhez pedig négy mérkőzésre volt szüksége. A 27 éves támadó a 23. fordulóban is kezdőként lépett pályára a Csendzsu United ellen.

A vendég Ulszan szerzett vezetést a 39. perc elején: Ádám remek mozdulattal szelídített meg egy magasan felpasszolt labdát, ami egyben gólpassz is lett, hiszen Valerij Kazaisvili 24-25 méterről a kapu bal alsó sarkába lőtt.

A mérkőzés összefoglalója (Ádám gólpasszát 3:00-tól tekintheti meg):

A második félidőben egyenlítettek a hazaiak, így a listavezető Ulszan két megnyert találkozó után nem tudott újra diadalmaskodni, de kilenc meccse nem talált legyőzőre.

Ez volt az első mérkőzés, melyet Ádám végigjátszott dél-koreai csapatában.