Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Szalai Attila és Balogh Botond sem léphet pályára Görögország ellen, elhagyták Telkit

Szalai Attila és Balogh Botond sem léphet pályára Görögország ellen, elhagyták Telkit

m4sport.hu | | Szerző: Kerényi Ervin
Szlovénia 1–0-s legyőzése után kedden ismét a Puskás Arénában játszik felkészülési mérkőzést a magyar labdarúgó-válogatott, méghozzá Görögország ellen. Az MLSZ szombat esti tájékoztatása szerint két hátvéd, Szalai Attila, a lengyel Pogon Szczecin és Balogh Botond, a török Kocaelispor játékosa biztosan nem léphet majd pályára, ezért mindketten elhagyták a válogatott összetartását.

Marco Rossi egyébként egyiküket sem nevezte a szlovénok elleni meccskeretbe, vélhetően sérülés miatt, így mindketten visszatérnek klubjukhoz.

A szövetségi kapitánynak több hiányzót is pótolnia kellett már, a bokasérüléssel bajlódó Varga Barnabás már a szlovénok elleni meccs előtt visszatért az AEK Athénhoz, míg Styles Callum személyes okok, Nego Loic és Szűcs Kornél pedig sérülés miatt nem csatlakozott a kerethez, előbbi kettő helyett Szalai Attilát és Nagy Zsoltot hívta meg a szövetségi kapitány. Előbbi pedig már el is hagyta Telkit, Balogh Botonddal egyetemben.

A nemzeti együttes legközelebb kedden 19 órától a görögökkel játszik felkészülési mérkőzést a Puskás Arénában, a mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

Borítókép: MTI/Czeglédi Zsolt

További tartalmak