MOL Magyar kupa-döntő: Ferencváros–ZTE 1–0 – hosszabbítás után | összefoglaló
Mint ismert, a Ferencváros nyerte a 2025–2026-os szezonban a MOL Magyar Kupát, miután a sorozat szombat esti döntőjében, a Puskás Arénában – több mint 49 ezer néző előtt – gól nélküli rendes játékidő után, Toon Raemaekers 111. percben szerzett góljával 1–0-ra legyőzte a Zalaegerszeget.
Kapcsolódó tartalom
A finálé nem bővelkedett gólhelyzetekben – hogy ennek mi az oka, s hogyan „hatástalanította” a két csapat a másik játékát, arról Bognár Ákos, a CUBE elemzője árult el részleteket.
MOL Magyar Kupa, döntő:
Ferencvárosi TC-Zalaegerszegi TE FC 1-0 (0-0, 0-0, 0-0)
Puskás Aréna, 49 858 néző, v.: Rúsz
gólszerző: Raemaekers (111.)
sárga lap: Szalai G. (88.), Abu Fani (114.), illetve Teixeira (96.), Szendrei (100.)Ferencvárosi TC: Dibusz – Gómez, Raemaekers, Makreckis – Cadu (Szalai G., 79.), Kanichowsky, Rommens (Corbu, a hosszabbítás előtt), Zachariassen (Abu Fani, 79.), O’Dowda (Nagy B., 98.) – Joseph, Gruber (Yusuf, 64.)
Zalaegerszegi TE FC: Gundel-Takács – Calderón, Várkonyi, Akpe Victory, Csonka (López, a hosszabbítás előtt) – Kiss B. (Alfonso, 110.), Amato, Szendrei, Skribek – Joao Victor (Teixeira, 90.), Maxsuell (Lima, 63.)













