„Örülök, hogy a 2026/2027-es idényben is a Nyíregyháza Spartacus játékosa lehetek. Elkezdtünk egy közös utat, úgy érzem jó irányba haladunk, és ezt kell folytatnunk a következő idényben is. Előtte azonban vár még ránk egy meccs ma a Kazincbarcika ellen, nyerni akarunk, és szeretnénk szépen zárni az idényt” – mondta el a klubhonlapnak Nemanja Antonov.
A szerb játékos nagyon jó idényt zár a Szparinál, nyolc gólpasszt is kiosztott, alapembere lett a csapatnak, melyben több mint 1700 percet játszott.













