Az Újpest FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződést hosszabbított Banai Dáviddal, az együttes kapusával és csapatkapitányával.
A lila-fehérek saját nevelésű játékosának jelenlegi szerződése június 30-án járt volna le, ezt hosszabbították meg idő előtt. Banai a hétvégén véget ért bajnokságban 21 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 35 gólt kapott, és két alkalommal megőrizte a kapuját a góltól.
A négyszeres U21-es válogatott kapus 2015-ben mutatkozott be először az Újpest felnőttcsapatában, azóta pedig minden sorozatot figyelembe véve 170 mérkőzésen kapott lehetőséget.
sd













