Menetrend

    Szerződést hosszabbított csapatkapitányával az Újpest

    Szerződést hosszabbított csapatkapitányával az Újpest

    m4sport.hu | Szerző: Szidor György
    Júniusban járt volna le Banai Dávid szerződése, de a klubvezetés már most hosszabbított vele.

    Az Újpest FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződést hosszabbított Banai Dáviddal, az együttes kapusával és csapatkapitányával.

    A lila-fehérek saját nevelésű játékosának jelenlegi szerződése június 30-án járt volna le, ezt hosszabbították meg idő előtt. Banai a hétvégén véget ért bajnokságban 21 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 35 gólt kapott, és két alkalommal megőrizte a kapuját a góltól.

    A négyszeres U21-es válogatott kapus 2015-ben mutatkozott be először az Újpest felnőttcsapatában, azóta pedig minden sorozatot figyelembe véve 170 mérkőzésen kapott lehetőséget.

    sd

    Borítókép: Budapest, 2025. december 13.Banai Dávid, az Újpest kapusa a labdarúgó Fizz Liga 17. fordulójában játszott MTK Budapest - Újpest FC mérkõzésen az Új Hidegkuti Nándor Stadionban 2025. december 13-án.MTI/Bodnár Boglárka

    További tartalmak