A felcsúti együttes hétfőn jelentette be, hogy hét év után elhagyja a Puskás Akadémiát Hornyák Zsolt vezetőedző, aki a 2019-es érkezése óta összesen 270 tétmérkőzésen irányította az együttest.
Kapcsolódó tartalom
A Puskás Akadémia kedden arról is tájékoztatást adott, miszerint nem csak Hornyák búcsúzik, hanem a stábjából többen is mennek: így Stanislav Macek asszisztens edző, Egon Kunzmann erőnléti edző és Bárdosi Balázs videoelemző sem marad a csapatnál.
A Puskás a hatodik helyen zárt az NB I 2025–2026-os idényében, ez volt az alakulat legrosszabb szezonja Hornyák vezetése alatt.













